Tena Lukas Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
743 566 |
O20.5 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:39 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
1.9/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.3/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
6.3/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
4.6/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
624 266 |
O20.5 |
4.6/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.4/10 |
Tietoa pelaajasta Tena Lukas – Tennisennusteet ja Tilastot
Tena Lukas on 30-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 473. AI-algoritmimme on analysoinut 14 ottelua, joissa Tena Lukas on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 71.4%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (41) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 57.4% | 57.9% |
| 1. syöttö voitettu | - | 64.5% | 54.5% |
| 2. syöttö voitettu | - | 26.1% | 23.4% |
| Ässät / ottelu | 3.2 | 2.8 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.3 | 5.9 | 6.5 |
| Murtopallot torjuttu | - | 42.9% | 30.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 0% | 26.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.4% | 45.3% | 45.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 763% | 480.9% |
| Pisteet yhteensä | 100.1% | 92.3% | 81.6% |
| Tilasto | Savi (38) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.9% |
| 1. syöttö voitettu | 54.5% |
| 2. syöttö voitettu | 23.4% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.3 |
| Murtopallot torjuttu | 30.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.9% |
| 1. syöttö voitettu | 54.5% |
| 2. syöttö voitettu | 23.4% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.5 |
| Murtopallot torjuttu | 30.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 480.9% |
| Pisteet yhteensä | 81.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.4% |
| 1. syöttö voitettu | 64.5% |
| 2. syöttö voitettu | 26.1% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 763% |
| Pisteet yhteensä | 92.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.3 |
| Palautuspisteet voitettu | 46.4% |
| Pisteet yhteensä | 100.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.9% |
| 1. syöttö voitettu | 54.5% |
| 2. syöttö voitettu | 23.4% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.3 |
| Murtopallot torjuttu | 30.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.5% |