Thanapet Chanta Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.8/10 | |
23:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
5.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
6.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:29 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.7/10 | |
05:42 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
4.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
06:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.8/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 626 |
2 |
7.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.2/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 653 |
O20.5 |
4.5/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
4.6/10 | |
02:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
6.3/10 |
Tietoa pelaajasta Thanapet Chanta – Tennisennusteet ja Tilastot
Thanapet Chanta on 26-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 864. AI-algoritmimme on analysoinut 17 ottelua, joissa Thanapet Chanta on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 70.6%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (36) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 64.7% | 64.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 67.3% | 67.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 45.9% | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 1.8 | 1.4 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 | 2.1 | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | - | 52.2% | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 23.7% | 23.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.3% | 40.8% | 40.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 190.9% | 259.3% |
| Pisteet yhteensä | 95% | 73.2% | 73.2% |
| Tilasto | Kova (36) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.7% |
| 1. syöttö voitettu | 67.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.7% |
| 1. syöttö voitettu | 67.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 259.3% |
| Pisteet yhteensä | 73.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.7% |
| 1. syöttö voitettu | 67.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 190.9% |
| Pisteet yhteensä | 73.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Palautuspisteet voitettu | 42.3% |
| Pisteet yhteensä | 95% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.7% |
| 1. syöttö voitettu | 67.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.8% |