1. Etusivu
  2. Turnaukset
  3. Challenger Wuxi China
  4. Tianhui Zhang
Tianhui Zhang

Tianhui Zhang Ennusteet, Tilastot ja Vire

CN
Ranking#772
Ikä19
Pituus5'11"
Paino161 lb
KäsiOikea

Viimeaikainen vire

L W L L L
12 Analysoidut ottelut
75% Ennustetarkkuus

Tennisennusteet

Powered by TennisPredictions
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

09:50

Päättynyt
KZ
M. Kukushkin
CN
T. Zhang
2
0
-3333
1600

1

-3333
377
655

O16.5

-204
9.9/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

03:00

Päättynyt
JP
T. Kumasaka
CN
T. Zhang
2
0
-161
122

1

-161
66
34

U22.5

-152
5.4/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

03:00

Päättynyt
FR
A. Weber
CN
T. Zhang
2
0
-244
195

2

195
34
66

U21.5

-115
1.3/10

05:30

Päättynyt
TW
K. Chen
CN
T. Zhang
0
2
188
-278

1

188
66
24

1

188
1.8/10

03:00

Päättynyt
GB
C. Broom
CN
T. Zhang
2
0
-1250
575

1

-1250
66
42

1

-1250
9.2/10

05:00

Päättynyt
CN
T. Zhang
UZ
K. Sultanov
2
1
315
-385

2

-385
43
66

2

-385
4.3/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

04:10

Päättynyt
ID
M. Rifqi
CN
T. Zhang
2
0
-189
134

1

-189
76
52

1

-189
2/10

02:00

Päättynyt
CN
T. Zhang
DE
J. Schifris
2
0
-208
150

1

-208
66
44

U22.5

-156
2.8/10

05:59

Päättynyt
CN
T. Zhang
US
E. Zhu
2
0
130
-152

1

130
477
655

O20.5

-152
9/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

12:30

Päättynyt
CN
T. Zhang
DE
N. Ehrenschneider
0
2
210
-286

2

-286
52
76

2

-286
1.4/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

10:00

Päättynyt
CN
T. Zhang
ES
J. Echeverria
1
2
245
-345

2

-345
43
66

2

-345
7.2/10

13:00

Päättynyt
CN
T. Zhang
DZ
T. Sahtali
0
2
-118
-105

1

-118
366
634

1

-118
2.1/10

Tietoa pelaajasta Tianhui Zhang – Tennisennusteet ja Tilastot

Tianhui Zhang on 19-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 772. AI-algoritmimme on analysoinut 12 ottelua, joissa Tianhui Zhang on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.

Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.

Syöttötilastot & Palautustilastot
Tilasto Viimeiset 10 (10) Viimeiset 20 (20) Viimeiset 52 viikkoa (34)
1. syöttö % 67.1% 59% 59%
1. syöttö voitettu 61.7% 64.7% 64.7%
2. syöttö voitettu 39.1% 46.1% 46.1%
Ässät / ottelu 1.4 2.2 3.3
Tuplavirheet / ottelu 2.1 3.4 3.3
Murtopallot torjuttu 33.3% 60.3% 60.3%
Murtopallot hyödynnetty 20% 13.8% 13.8%
Palautuspisteet voitettu 39.4% 36% 36%
Syöttövuoron pitäminen % 440% 123.4% 180.7%
Pisteet yhteensä 85.1% 63.6% 63.6%
Tilastot by Surface
Tilasto Kova (34)
1. syöttö % 59%
1. syöttö voitettu 64.7%
2. syöttö voitettu 46.1%
Ässät / ottelu 3.3
Tuplavirheet / ottelu 3.3
Murtopallot torjuttu 60.3%
Murtopallot hyödynnetty 13.8%
Palautuspisteet voitettu 36%
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (34) Viimeiset 20 (20) Viimeiset 10 (10)
StatValue
1. syöttö %59%
1. syöttö voitettu64.7%
2. syöttö voitettu46.1%
Ässät / ottelu3.3
Tuplavirheet / ottelu3.3
Murtopallot torjuttu60.3%
Murtopallot hyödynnetty13.8%
Palautuspisteet voitettu36%
Syöttövuoron pitäminen %180.7%
Pisteet yhteensä63.6%
StatValue
1. syöttö %59%
1. syöttö voitettu64.7%
2. syöttö voitettu46.1%
Ässät / ottelu2.2
Tuplavirheet / ottelu3.4
Murtopallot torjuttu60.3%
Murtopallot hyödynnetty13.8%
Palautuspisteet voitettu36%
Syöttövuoron pitäminen %123.4%
Pisteet yhteensä63.6%
StatValue
1. syöttö %67.1%
1. syöttö voitettu61.7%
2. syöttö voitettu39.1%
Ässät / ottelu1.4
Tuplavirheet / ottelu2.1
Murtopallot torjuttu33.3%
Murtopallot hyödynnetty20%
Palautuspisteet voitettu39.4%
Syöttövuoron pitäminen %440%
Pisteet yhteensä85.1%
Tilastot by Surface
Kova (34)
StatValue
1. syöttö %59%
1. syöttö voitettu64.7%
2. syöttö voitettu46.1%
Ässät / ottelu3.3
Tuplavirheet / ottelu3.3
Murtopallot torjuttu60.3%
Murtopallot hyödynnetty13.8%
Palautuspisteet voitettu36%