Timofey Skatov Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:55 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
466 637 |
2 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3/10 | |
09:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
734 666 |
2 |
1.2/10 | |
09:15 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.5/10 | |
09:20 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7/10 | |
07:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
5.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.3/10 | |
10:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.9/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
467 646 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 734 |
1 |
7.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 | |
15:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.7/10 | |
10:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
10/10 |
Tietoa pelaajasta Timofey Skatov – Tennisennusteet ja Tilastot
Timofey Skatov on 24-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 188. AI-algoritmimme on analysoinut 28 ottelua, joissa Timofey Skatov on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 64.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (59) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.8% | 60.5% | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 68.5% | 68.9% | 68.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.7% | 49.9% | 52.3% |
| Ässät / ottelu | 3.3 | 3.3 | 3.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 | 3.3 | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 56.4% | 55.7% | 61.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.8% | 20% | 24.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.8% | 37.7% | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.6% | 61.4% | 62% |
| Pisteet yhteensä | 50% | 49.3% | 50.4% |
| Tilasto | Kova (20) | Savi (37) | Nurmi (2) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% | 59.9% | 61.2% |
| 1. syöttö voitettu | 72% | 65.6% | 78.9% |
| 2. syöttö voitettu | 53.6% | 51.6% | 53.3% |
| Ässät / ottelu | 3.5 | 2.8 | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 | 3.4 | 1.5 |
| Murtopallot torjuttu | 61.1% | 60.9% | 70% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.3% | 26.2% | 21.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.8% | 40.7% | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 68.1% |
| 2. syöttö voitettu | 52.3% |
| Ässät / ottelu | 3.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 61.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62% |
| Pisteet yhteensä | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 68.9% |
| 2. syöttö voitettu | 49.9% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 55.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.4% |
| Pisteet yhteensä | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.8% |
| 1. syöttö voitettu | 68.5% |
| 2. syöttö voitettu | 51.7% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 56.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.6% |
| Pisteet yhteensä | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 53.6% |
| Ässät / ottelu | 3.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 61.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.9% |
| 1. syöttö voitettu | 65.6% |
| 2. syöttö voitettu | 51.6% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 60.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.2% |
| 1. syöttö voitettu | 78.9% |
| 2. syöttö voitettu | 53.3% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.5 |
| Murtopallot torjuttu | 70% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |