Tymur Bieldiugin Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1005
Ikä19
Pituus5'11"
Paino157 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
L
6
Analysoidut ottelut
33.3%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
9.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
1.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Tymur Bieldiugin – Tennisennusteet ja Tilastot
Tymur Bieldiugin on 19-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1005. AI-algoritmimme on analysoinut 6 ottelua, joissa Tymur Bieldiugin on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 33.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (35) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 57.7% | 57.1% | 57.1% |
| 1. syöttö voitettu | 59.4% | 57.6% | 57.6% |
| 2. syöttö voitettu | 36.2% | 36.2% | 36.2% |
| Ässät / ottelu | 0.8 | 1.3 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 | 2.2 | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 50% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 13.3% | 16.7% | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% | 38.6% | 38.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 192.8% | 175.8% | 487% |
| Pisteet yhteensä | 71% | 65.4% | 65.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (5) | Savi (30) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 57.1% |
| 1. syöttö voitettu | - | 57.6% |
| 2. syöttö voitettu | - | 36.2% |
| Ässät / ottelu | 2 | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 38.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (35)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.1% |
| 1. syöttö voitettu | 57.6% |
| 2. syöttö voitettu | 36.2% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 487% |
| Pisteet yhteensä | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.1% |
| 1. syöttö voitettu | 57.6% |
| 2. syöttö voitettu | 36.2% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 175.8% |
| Pisteet yhteensä | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.7% |
| 1. syöttö voitettu | 59.4% |
| 2. syöttö voitettu | 36.2% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 13.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 192.8% |
| Pisteet yhteensä | 71% |
Tilastot by Surface
Kova (5)
Savi (30)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.1% |
| 1. syöttö voitettu | 57.6% |
| 2. syöttö voitettu | 36.2% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.6% |