Uisung Park Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Tulossa |
| - |
|
|
? |
? |
|||
22:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.2/10 | |
22:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.5/10 | |
00:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.4/10 | |
22:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.4/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.3/10 | |
03:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O17.5 |
2.3/10 | |
05:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
O20.5 |
2.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.7/10 | |
06:55 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
4.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:11 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.1/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
1.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.5/10 | |
09:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
2.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
3.6/10 |
Tietoa pelaajasta Uisung Park – Tennisennusteet ja Tilastot
Uisung Park on 25-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 806. AI-algoritmimme on analysoinut 17 ottelua, joissa Uisung Park on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 70.6%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (44) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 56.2% | 56.7% | 56.6% |
| 1. syöttö voitettu | 63.4% | 72.8% | 75.3% |
| 2. syöttö voitettu | 50% | 48.1% | 50.1% |
| Ässät / ottelu | 5.8 | 5.9 | 6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 2.6 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 80% | 64.6% | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10% | 18.5% | 21.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.8% | 40% | 39.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 512.3% | 131.7% | 133.4% |
| Pisteet yhteensä | 104.3% | 70.7% | 63% |
| Tilasto | Kova (42) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.9% |
| 1. syöttö voitettu | 75.1% |
| 2. syöttö voitettu | 50.1% |
| Ässät / ottelu | 5.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 65.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.6% |
| 1. syöttö voitettu | 75.3% |
| 2. syöttö voitettu | 50.1% |
| Ässät / ottelu | 6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 133.4% |
| Pisteet yhteensä | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.8% |
| 2. syöttö voitettu | 48.1% |
| Ässät / ottelu | 5.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 64.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 131.7% |
| Pisteet yhteensä | 70.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.2% |
| 1. syöttö voitettu | 63.4% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 5.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 80% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 512.3% |
| Pisteet yhteensä | 104.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.9% |
| 1. syöttö voitettu | 75.1% |
| 2. syöttö voitettu | 50.1% |
| Ässät / ottelu | 5.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 65.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% |