Valeriia Artemeva Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#922
Viimeaikainen vire
L
W
W
W
W
12
Analysoidut ottelut
58.3%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
05:05 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.4/10 | |
06:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
0:2 |
4.5/10 | |
05:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.6/10 | |
11:09 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 736 |
O20.5 |
6.8/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.1/10 | |
11:08 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
4.1/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5/10 | |
10:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
1.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 720 |
O20.5 |
5.8/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Valeriia Artemeva – Tennisennusteet ja Tilastot
Valeriia Artemeva AI-algoritmimme on analysoinut 12 ottelua, joissa Valeriia Artemeva on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 58.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (43) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62% | 62.6% | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% | 66.4% | 63.2% |
| 2. syöttö voitettu | 37.8% | 42.3% | 43.9% |
| Ässät / ottelu | 0.8 | 1.4 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 | 4.3 | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 48.6% | 50.8% | 51.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 59.1% | 50.6% | 44.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 53.6% | 49.3% | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 116.1% | 129.1% | 140.1% |
| Pisteet yhteensä | 73.2% | 72.4% | 68.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (34) | Savi (8) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 63.8% | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 49.2% | 37.8% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 53.5% | 48.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.3% | 59.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.7% | 53.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (43)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 63.2% |
| 2. syöttö voitettu | 43.9% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 51.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 44.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 140.1% |
| Pisteet yhteensä | 68.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.6% |
| 1. syöttö voitettu | 66.4% |
| 2. syöttö voitettu | 42.3% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 50.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 129.1% |
| Pisteet yhteensä | 72.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 37.8% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 48.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 59.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 53.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 116.1% |
| Pisteet yhteensä | 73.2% |
Tilastot by Surface
Kova (34)
Savi (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 63.8% |
| 2. syöttö voitettu | 49.2% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 53.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 37.8% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 48.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 59.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 53.7% |