Veronika Podrez Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
O18.5 |
8.2/10 | |
04:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.1/10 | |
06:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
1.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 261 |
O16.5 |
9/10 | |
14:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
362 636 |
O17.5 |
8.5/10 | |
14:40 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
5.6/10 | |
17:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U27.5 |
9.2/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 262 |
O18.5 |
7.1/10 | |
16:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:11 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
4.8/10 | |
17:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
17:06 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.9/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.2/10 | |
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
8/10 | |
13:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.1/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
1 |
3.2/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
10/10 |
Tietoa pelaajasta Veronika Podrez – Tennisennusteet ja Tilastot
Veronika Podrez AI-algoritmimme on analysoinut 28 ottelua, joissa Veronika Podrez on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 60.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (48) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 69% | 70.7% | 69.2% |
| 1. syöttö voitettu | 60.7% | 57.4% | 58.5% |
| 2. syöttö voitettu | 44.1% | 44.4% | 45.1% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 2.2 | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 | 5.1 | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 45.6% | 47.6% | 49.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.3% | 52.3% | 51.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% | 47.4% | 47.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65% | 82.9% | 87.8% |
| Pisteet yhteensä | 55.5% | 61% | 60.6% |
| Tilasto | Kova (29) | Savi (19) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 69.5% | 69% |
| 1. syöttö voitettu | 52.9% | 60.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.8% | 44.1% |
| Ässät / ottelu | 2 | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 | 5.9 |
| Murtopallot torjuttu | 56.7% | 45.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.9% | 56.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.2% |
| 1. syöttö voitettu | 58.5% |
| 2. syöttö voitettu | 45.1% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 49.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 51.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.8% |
| Pisteet yhteensä | 60.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.7% |
| 1. syöttö voitettu | 57.4% |
| 2. syöttö voitettu | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 47.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 52.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 82.9% |
| Pisteet yhteensä | 61% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69% |
| 1. syöttö voitettu | 60.7% |
| 2. syöttö voitettu | 44.1% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 |
| Murtopallot torjuttu | 45.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65% |
| Pisteet yhteensä | 55.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.5% |
| 1. syöttö voitettu | 52.9% |
| 2. syöttö voitettu | 47.8% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 56.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69% |
| 1. syöttö voitettu | 60.7% |
| 2. syöttö voitettu | 44.1% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 |
| Murtopallot torjuttu | 45.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.7% |