Angelina Voloshchuk Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
742 566 |
O18.5 |
9.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 636 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.6/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
654 276 |
2 |
4.5/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O19.5 |
7.3/10 | |
13:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 731 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 736 |
O17.5 |
9.7/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
5.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 656 |
O20.5 |
8.3/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.2/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.9/10 |
Tietoa pelaajasta Angelina Voloshchuk – Tennisennusteet ja Tilastot
Angelina Voloshchuk on 18-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 14 ottelua, joissa Angelina Voloshchuk on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 64.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (37) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.1% | 66.1% | 66.9% |
| 1. syöttö voitettu | 53.8% | 53.8% | 56% |
| 2. syöttö voitettu | 45.3% | 45.3% | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 0.2 | 0.3 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 | 5.2 | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 50% | 46.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.1% | 36.1% | 34.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.9% | 46.9% | 46% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 88.2% | 96.2% | 128.7% |
| Pisteet yhteensä | 61.8% | 61.8% | 59.9% |
| Tilasto | Kova (28) | Savi (9) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.2% | 68.6% |
| 1. syöttö voitettu | 57.1% | 53.3% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% | 45.8% |
| Ässät / ottelu | 0.4 | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 43.9% | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.7% | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.9% | 46.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.9% |
| 1. syöttö voitettu | 56% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 46.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 46% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 128.7% |
| Pisteet yhteensä | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.1% |
| 1. syöttö voitettu | 53.8% |
| 2. syöttö voitettu | 45.3% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 96.2% |
| Pisteet yhteensä | 61.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.1% |
| 1. syöttö voitettu | 53.8% |
| 2. syöttö voitettu | 45.3% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 88.2% |
| Pisteet yhteensä | 61.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.2% |
| 1. syöttö voitettu | 57.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 43.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 36.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.6% |
| 1. syöttö voitettu | 53.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45.8% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.9% |