Vesa Ahti Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ikä26
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Vesa Ahti – Tennisennusteet ja Tilastot
Vesa Ahti on 26-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Vesa Ahti on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (20) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 55.4% | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | - | 61.1% | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | - | 44.8% | 44.8% |
| Ässät / ottelu | 3.1 | 2.4 | 2.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 | 3.3 | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | - | 91.7% | 91.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 10% | 10% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.4% | 39.2% | 39.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 663.1% | 663.1% |
| Pisteet yhteensä | 103.2% | 86% | 86% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (10) | Savi (7) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | - | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | - | 44.8% |
| Ässät / ottelu | 2.8 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | - | 91.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 10% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.4% | 21.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (20)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | 44.8% |
| Ässät / ottelu | 2.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 91.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 663.1% |
| Pisteet yhteensä | 86% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | 44.8% |
| Ässät / ottelu | 2.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 91.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 663.1% |
| Pisteet yhteensä | 86% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Palautuspisteet voitettu | 42.4% |
| Pisteet yhteensä | 103.2% |
Tilastot by Surface
Kova (10)
Savi (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61.1% |
| 2. syöttö voitettu | 44.8% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 91.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10% |
| Palautuspisteet voitettu | 21.2% |