Victoria Jimenez Kasintseva Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
14:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
3.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
616 463 |
O19.5 |
7.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O17.5 |
9.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
372 656 |
O17.5 |
7.2/10 | |
23:10 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
O18.5 |
5.9/10 | |
00:55 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
5.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
8/10 | |
20:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O17.5 |
8.6/10 | |
21:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
166 637 |
O18.5 |
9.8/10 | |
19:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 | |
22:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U22.5 |
8.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
676 752 |
O19.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
5.7/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
467 635 |
O19.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:15 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U26.5 |
6.9/10 |
Tietoa pelaajasta Victoria Jimenez Kasintseva – Tennisennusteet ja Tilastot
Victoria Jimenez Kasintseva on 20-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 111. AI-algoritmimme on analysoinut 21 ottelua, joissa Victoria Jimenez Kasintseva on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 85.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (65) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.4% | 73.2% | 69.4% |
| 1. syöttö voitettu | 57.7% | 55.2% | 58.8% |
| 2. syöttö voitettu | 44.4% | 41.8% | 45.5% |
| Ässät / ottelu | 2 | 1.5 | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 4.7 | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 61.3% | 57.3% | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.2% | 35.9% | 38.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.3% | 42.2% | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 53.5% | 51.6% | 55.7% |
| Pisteet yhteensä | 45.9% | 47% | 49.8% |
| Tilasto | Kova (46) | Savi (17) | Nurmi (2) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.6% | 65.1% | 76.9% |
| 1. syöttö voitettu | 59.5% | 57% | 56.1% |
| 2. syöttö voitettu | 45.4% | 46.6% | 35.1% |
| Ässät / ottelu | 1.9 | 1.5 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 | 4.2 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 56.3% | 58.1% | 47.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40% | 34.6% | 42.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.4% | 43% | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.8% |
| 2. syöttö voitettu | 45.5% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 55.7% |
| Pisteet yhteensä | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.2% |
| 1. syöttö voitettu | 55.2% |
| 2. syöttö voitettu | 41.8% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 51.6% |
| Pisteet yhteensä | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.4% |
| 1. syöttö voitettu | 57.7% |
| 2. syöttö voitettu | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 61.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 53.5% |
| Pisteet yhteensä | 45.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.6% |
| 1. syöttö voitettu | 59.5% |
| 2. syöttö voitettu | 45.4% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 56.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | 57% |
| 2. syöttö voitettu | 46.6% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 58.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 76.9% |
| 1. syöttö voitettu | 56.1% |
| 2. syöttö voitettu | 35.1% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 47.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.2% |