Victoria Mulville Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1237
Viimeaikainen vire
L
W
W
L
W
7
Analysoidut ottelut
42.9%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
3.3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
6.6/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O20.5 |
6.4/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 473 |
O20.5 |
7.8/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.9/10 |
Tietoa pelaajasta Victoria Mulville – Tennisennusteet ja Tilastot
Victoria Mulville AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Victoria Mulville on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 42.9%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (22) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 70.5% | 70.5% |
| 1. syöttö voitettu | - | 71.2% | 71.2% |
| 2. syöttö voitettu | - | 50.7% | 50.7% |
| Ässät / ottelu | 3.9 | 3.9 | 3.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 | 3.3 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 50% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 56.1% | 56.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.8% | 48.8% | 48.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 264.7% | 282.2% |
| Pisteet yhteensä | 112.5% | 87.5% | 87.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (17) | Savi (1) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.5% | - |
| 1. syöttö voitettu | 71.2% | - |
| 2. syöttö voitettu | 50.7% | - |
| Ässät / ottelu | 4.1 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 1 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.1% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 50.7% | - |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (22)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.5% |
| 1. syöttö voitettu | 71.2% |
| 2. syöttö voitettu | 50.7% |
| Ässät / ottelu | 3.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 282.2% |
| Pisteet yhteensä | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.5% |
| 1. syöttö voitettu | 71.2% |
| 2. syöttö voitettu | 50.7% |
| Ässät / ottelu | 3.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 264.7% |
| Pisteet yhteensä | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.8% |
| Pisteet yhteensä | 112.5% |
Tilastot by Surface
Kova (17)
Savi (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.5% |
| 1. syöttö voitettu | 71.2% |
| 2. syöttö voitettu | 50.7% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 |