Vladimir Holban Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
2
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O18.5 |
7.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Vladimir Holban – Tennisennusteet ja Tilastot
Vladimir Holban AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Vladimir Holban on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (30) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 54.1% | 55.5% | 55.3% |
| 1. syöttö voitettu | 52.4% | 57.5% | 58.5% |
| 2. syöttö voitettu | 45.5% | 44.6% | 45.4% |
| Ässät / ottelu | 0.8 | 1.1 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 | 3.7 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 40% | 48.6% | 53.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% | 21.8% | 31.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.7% | 36% | 40.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.4% | 56.4% | 55.2% |
| Pisteet yhteensä | 46.3% | 45.2% | 46.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (9) | Savi (21) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.9% | 54.9% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% | 59% |
| 2. syöttö voitettu | 44.3% | 45.5% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 51.2% | 53.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% | 33% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.1% | 42.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (30)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.3% |
| 1. syöttö voitettu | 58.5% |
| 2. syöttö voitettu | 45.4% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 53.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 55.2% |
| Pisteet yhteensä | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.5% |
| 1. syöttö voitettu | 57.5% |
| 2. syöttö voitettu | 44.6% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 48.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 36% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.4% |
| Pisteet yhteensä | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.1% |
| 1. syöttö voitettu | 52.4% |
| 2. syöttö voitettu | 45.5% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 40% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.4% |
| Pisteet yhteensä | 46.3% |
Tilastot by Surface
Kova (9)
Savi (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.9% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 44.3% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 51.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.9% |
| 1. syöttö voitettu | 59% |
| 2. syöttö voitettu | 45.5% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 53.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.1% |