Yoshihito Nishioka Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#157
Ikä30
Pituus5'7"
Paino141 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
W
W
W
L
W
2
Analysoidut ottelut
0%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
676 453 |
O19.5 |
9.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
646 267 |
2 |
5.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
63 76 |
|
||
05:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
04:20 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
|
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Yoshihito Nishioka – Tennisennusteet ja Tilastot
Yoshihito Nishioka on 30-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 157. AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Yoshihito Nishioka on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 0%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (33) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% | 65.7% | 65% |
| 1. syöttö voitettu | 65.6% | 66.2% | 65.6% |
| 2. syöttö voitettu | 54% | 55.5% | 51.9% |
| Ässät / ottelu | 2.4 | 2.7 | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 | 1.1 | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.9% | 57.1% | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.8% | 34.5% | 25.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% | 41.4% | 36% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.7% | 62.5% | 60.8% |
| Pisteet yhteensä | 51.4% | 51.9% | 48.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (29) | Nurmi (2) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 65.9% | 65.6% |
| 2. syöttö voitettu | 52.5% | 42.2% |
| Ässät / ottelu | 3 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 | 1.5 |
| Murtopallot torjuttu | 59.6% | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.8% | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% | 17.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (33)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65% |
| 1. syöttö voitettu | 65.6% |
| 2. syöttö voitettu | 51.9% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 36% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.8% |
| Pisteet yhteensä | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 66.2% |
| 2. syöttö voitettu | 55.5% |
| Ässät / ottelu | 2.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.1 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.5% |
| Pisteet yhteensä | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 65.6% |
| 2. syöttö voitettu | 54% |
| Ässät / ottelu | 2.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | 56.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.7% |
| Pisteet yhteensä | 51.4% |
Tilastot by Surface
Kova (29)
Nurmi (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 65.9% |
| 2. syöttö voitettu | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | 59.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.7% |
| 1. syöttö voitettu | 65.6% |
| 2. syöttö voitettu | 42.2% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.5 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 17.3% |