Yuka Matsumoto Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
L
2
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:47 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Yuka Matsumoto – Tennisennusteet ja Tilastot
Yuka Matsumoto AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Yuka Matsumoto on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (17) | Viimeiset 52 viikkoa (17) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.3% | 66.5% | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 59.9% | 54.8% | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 42.6% | 46.1% | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 0.4 | 0.2 | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 | 1.2 | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | 43.4% | 47.3% | 47.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50% | 34.1% | 34.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% | 44.2% | 44.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 70.9% | 60.1% | 60.1% |
| Pisteet yhteensä | 41.8% | 41.7% | 41.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (17) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | 47.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (17)
Viimeiset 20 (17)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | 47.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.1% |
| Pisteet yhteensä | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | 47.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.1% |
| Pisteet yhteensä | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.3% |
| 1. syöttö voitettu | 59.9% |
| 2. syöttö voitettu | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | 43.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 70.9% |
| Pisteet yhteensä | 41.8% |
Tilastot by Surface
Kova (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.5% |
| 1. syöttö voitettu | 54.8% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | 47.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.2% |