Yushan Shao Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#977
Viimeaikainen vire
L
W
W
W
L
7
Analysoidut ottelut
42.9%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 | |
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
5.3/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.2/10 | |
05:14 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
3.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
2 |
7.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:08 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O18.5 |
7.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
7.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Yushan Shao – Tennisennusteet ja Tilastot
Yushan Shao AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Yushan Shao on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 42.9%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (20) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 64.3% | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 55.6% | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | - | 30% | 30% |
| Ässät / ottelu | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 | 3 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | - | 54.5% | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 22.2% | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% | 46.5% | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 926.8% | 926.8% |
| Pisteet yhteensä | 105.3% | 92.6% | 92.6% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (19) | Savi (1) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% | - |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% | - |
| 2. syöttö voitettu | 30% | - |
| Ässät / ottelu | 1.1 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 7 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 47.5% | 34.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (20)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 30% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 926.8% |
| Pisteet yhteensä | 92.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 30% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 926.8% |
| Pisteet yhteensä | 92.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 47% |
| Pisteet yhteensä | 105.3% |
Tilastot by Surface
Kova (19)
Savi (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 30% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7 |
| Palautuspisteet voitettu | 34.1% |