Beatrice Ricci Prognoze, statistike i forma
Rang#659
Dob22
Nedavna forma
W
W
L
L
L
11
Analizirani mečevi
81.8%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:38 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.7/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.5/10 | |
12:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 266 |
O19.5 |
8.4/10 | |
10:40 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
7.9/10 | |
07:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
5.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
8.2/10 | |
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Beatrice Ricci – teniske prognoze i statistike
Beatrice Ricci je 22-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Beatrice Ricci i postigao točnost prognoza od preko 81.8%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (25) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 66.7% | 67.4% | 67.4% |
| Dobiveni 1. servis | 56.9% | 50.5% | 50.5% |
| Dobiveni 2. servis | 27.6% | 26.7% | 26.7% |
| Asovi / meč | 0.7 | 0.9 | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.1 | 4.2 | 4.9 |
| Spašene break lopte | 25% | 27.8% | 27.8% |
| Iskorištene break lopte | 27.3% | 27.8% | 27.8% |
| Bodovi na returnu | 44.3% | 43.6% | 43.6% |
| Držanje servisa % | 323% | 297.1% | 346.4% |
| Ukupno bodova | 83.4% | 77.2% | 77.2% |
Statistike by Surface
| Stat. | Zemlja (24) |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.4% |
| Dobiveni 1. servis | 50.5% |
| Dobiveni 2. servis | 26.7% |
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 27.8% |
| Iskorištene break lopte | 27.8% |
| Bodovi na returnu | 43.6% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (25)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.4% |
| Dobiveni 1. servis | 50.5% |
| Dobiveni 2. servis | 26.7% |
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.9 |
| Spašene break lopte | 27.8% |
| Iskorištene break lopte | 27.8% |
| Bodovi na returnu | 43.6% |
| Držanje servisa % | 346.4% |
| Ukupno bodova | 77.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.4% |
| Dobiveni 1. servis | 50.5% |
| Dobiveni 2. servis | 26.7% |
| Asovi / meč | 0.9 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 27.8% |
| Iskorištene break lopte | 27.8% |
| Bodovi na returnu | 43.6% |
| Držanje servisa % | 297.1% |
| Ukupno bodova | 77.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.7% |
| Dobiveni 1. servis | 56.9% |
| Dobiveni 2. servis | 27.6% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.1 |
| Spašene break lopte | 25% |
| Iskorištene break lopte | 27.3% |
| Bodovi na returnu | 44.3% |
| Držanje servisa % | 323% |
| Ukupno bodova | 83.4% |
Statistike by Surface
Zemlja (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.4% |
| Dobiveni 1. servis | 50.5% |
| Dobiveni 2. servis | 26.7% |
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 27.8% |
| Iskorištene break lopte | 27.8% |
| Bodovi na returnu | 43.6% |