Mirra Andreeva Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
8.7/10 | |
08:35 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
614 366 |
O17.5 |
5.9/10 | |
18:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
0:2 |
10/10 | |
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O17.5 |
6.1/10 | |
12:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O17.5 |
9.1/10 | |
14:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
7.1/10 | |
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.5/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
7/10 | |
16:10 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O18.5 |
5.9/10 | |
13:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
16:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
613 466 |
O17.5 |
5.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 461 |
O17.5 |
9/10 | |
14:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 166 |
O16.5 |
8.2/10 | |
14:35 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 641 |
O17.5 |
8.4/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O18.5 |
8.9/10 | |
18:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U26.5 |
9.5/10 |
O igraču Mirra Andreeva – teniske prognoze i statistike
Mirra Andreeva je 18-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 7. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 38 mečeva igrača Mirra Andreeva i postigao točnost prognoza od preko 78.9%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (60) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 69.9% | 70.6% | 66.7% |
| Dobiveni 1. servis | 66% | 64% | 66.1% |
| Dobiveni 2. servis | 52% | 49.7% | 46.5% |
| Asovi / meč | 2.5 | 3.1 | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3 | 3.3 | 4.1 |
| Spašene break lopte | 64.8% | 58.2% | 59.5% |
| Iskorištene break lopte | 41% | 40.1% | 42.4% |
| Bodovi na returnu | 45.7% | 44% | 46.1% |
| Držanje servisa % | 61.8% | 59.8% | 59.6% |
| Ukupno bodova | 53.8% | 51.9% | 52.8% |
| Stat. | Tvrda (29) | Zemlja (23) | Trava (8) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 66.4% | 68.7% | 61.6% |
| Dobiveni 1. servis | 65.6% | 65.3% | 70.8% |
| Dobiveni 2. servis | 46.7% | 47.3% | 44.1% |
| Asovi / meč | 2.6 | 2.8 | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 | 3.7 | 3.6 |
| Spašene break lopte | 59.4% | 58.5% | 63.3% |
| Iskorištene break lopte | 44.6% | 42.3% | 34.1% |
| Bodovi na returnu | 47.2% | 45.4% | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.7% |
| Dobiveni 1. servis | 66.1% |
| Dobiveni 2. servis | 46.5% |
| Asovi / meč | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.1 |
| Spašene break lopte | 59.5% |
| Iskorištene break lopte | 42.4% |
| Bodovi na returnu | 46.1% |
| Držanje servisa % | 59.6% |
| Ukupno bodova | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.6% |
| Dobiveni 1. servis | 64% |
| Dobiveni 2. servis | 49.7% |
| Asovi / meč | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |
| Spašene break lopte | 58.2% |
| Iskorištene break lopte | 40.1% |
| Bodovi na returnu | 44% |
| Držanje servisa % | 59.8% |
| Ukupno bodova | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.9% |
| Dobiveni 1. servis | 66% |
| Dobiveni 2. servis | 52% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 64.8% |
| Iskorištene break lopte | 41% |
| Bodovi na returnu | 45.7% |
| Držanje servisa % | 61.8% |
| Ukupno bodova | 53.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.4% |
| Dobiveni 1. servis | 65.6% |
| Dobiveni 2. servis | 46.7% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Spašene break lopte | 59.4% |
| Iskorištene break lopte | 44.6% |
| Bodovi na returnu | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.7% |
| Dobiveni 1. servis | 65.3% |
| Dobiveni 2. servis | 47.3% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 58.5% |
| Iskorištene break lopte | 42.3% |
| Bodovi na returnu | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.6% |
| Dobiveni 1. servis | 70.8% |
| Dobiveni 2. servis | 44.1% |
| Asovi / meč | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Spašene break lopte | 63.3% |
| Iskorištene break lopte | 34.1% |
| Bodovi na returnu | 43.7% |