Cristian Garin Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Nadolazeći |
| - |
|
|
? |
? |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 466 |
O19.5 |
8.4/10 | |
15:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 626 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
7.3/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
7.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
5/10 | |
18:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.1/10 | |
13:25 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
7.6/10 | |
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O19.5 |
5.1/10 | |
12:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U25.5 |
7.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:55 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 365 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
573 756 |
O20.5 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U28.5 |
7.7/10 | |
21:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
U28.5 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O18.5 |
8.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 0
3
|
|
|
2 |
6256 0677 |
2 |
8.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:05 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O19.5 |
7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:25 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
7.8/10 |
O igraču Cristian Garin – teniske prognoze i statistike
Cristian Garin je 29-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 104. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 20 mečeva igrača Cristian Garin i postigao točnost prognoza od preko 55%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (61) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% | 61.3% | 63.1% |
| Dobiveni 1. servis | 73.2% | 70.2% | 69.2% |
| Dobiveni 2. servis | 53.9% | 50.3% | 50.6% |
| Asovi / meč | 4 | 4 | 3.9 |
| Dvostruke greške / meč | 1.7 | 2.8 | 2.5 |
| Spašene break lopte | 70.7% | 61.9% | 60.7% |
| Iskorištene break lopte | 20.6% | 21.2% | 29.3% |
| Bodovi na returnu | 39.2% | 39% | 41% |
| Držanje servisa % | 65.5% | 62.5% | 62.3% |
| Ukupno bodova | 51.8% | 50.6% | 51.5% |
| Stat. | Tvrda (8) | Zemlja (47) | Trava (5) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 59.8% | 62.1% | 71.5% |
| Dobiveni 1. servis | 65.7% | 69.3% | 73.3% |
| Dobiveni 2. servis | 50.4% | 49.7% | 57.3% |
| Asovi / meč | 5.6 | 3.4 | 7 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 2.4 | 1.6 |
| Spašene break lopte | 62.5% | 60.1% | 60.7% |
| Iskorištene break lopte | 18.6% | 32% | 22.9% |
| Bodovi na returnu | 36% | 42% | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.1% |
| Dobiveni 1. servis | 69.2% |
| Dobiveni 2. servis | 50.6% |
| Asovi / meč | 3.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 60.7% |
| Iskorištene break lopte | 29.3% |
| Bodovi na returnu | 41% |
| Držanje servisa % | 62.3% |
| Ukupno bodova | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.3% |
| Dobiveni 1. servis | 70.2% |
| Dobiveni 2. servis | 50.3% |
| Asovi / meč | 4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |
| Spašene break lopte | 61.9% |
| Iskorištene break lopte | 21.2% |
| Bodovi na returnu | 39% |
| Držanje servisa % | 62.5% |
| Ukupno bodova | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 73.2% |
| Dobiveni 2. servis | 53.9% |
| Asovi / meč | 4 |
| Dvostruke greške / meč | 1.7 |
| Spašene break lopte | 70.7% |
| Iskorištene break lopte | 20.6% |
| Bodovi na returnu | 39.2% |
| Držanje servisa % | 65.5% |
| Ukupno bodova | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.8% |
| Dobiveni 1. servis | 65.7% |
| Dobiveni 2. servis | 50.4% |
| Asovi / meč | 5.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 62.5% |
| Iskorištene break lopte | 18.6% |
| Bodovi na returnu | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.1% |
| Dobiveni 1. servis | 69.3% |
| Dobiveni 2. servis | 49.7% |
| Asovi / meč | 3.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 60.1% |
| Iskorištene break lopte | 32% |
| Bodovi na returnu | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.5% |
| Dobiveni 1. servis | 73.3% |
| Dobiveni 2. servis | 57.3% |
| Asovi / meč | 7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.6 |
| Spašene break lopte | 60.7% |
| Iskorištene break lopte | 22.9% |
| Bodovi na returnu | 39% |