Daphnee Mpetshi Perricard Prognoze, statistike i forma
Rang#808
Nedavna forma
W
W
L
W
W
4
Analizirani mečevi
25%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
6.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
8/10 | |
02:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O20.5 |
5.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 632 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Daphnee Mpetshi Perricard – teniske prognoze i statistike
Daphnee Mpetshi Perricard Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Daphnee Mpetshi Perricard i postigao točnost prognoza od preko 25%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (14) | Zadnjih 52 tjedna (14) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 56% | 60.5% | 60.5% |
| Dobiveni 1. servis | 60.7% | 49% | 49% |
| Dobiveni 2. servis | 36.4% | 38.2% | 38.2% |
| Asovi / meč | 2.3 | 1.9 | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 5.1 | 4.9 | 4.9 |
| Spašene break lopte | 42.9% | 33.3% | 33.3% |
| Iskorištene break lopte | 0% | 37.5% | 37.5% |
| Bodovi na returnu | 42.5% | 46.4% | 46.4% |
| Držanje servisa % | 308% | 145.3% | 145.3% |
| Ukupno bodova | 77.6% | 59.5% | 59.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (8) | Zemlja (5) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 56% | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | 60.7% | 44.7% |
| Dobiveni 2. servis | 36.4% | 39.1% |
| Asovi / meč | 2.5 | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 5 | 5 |
| Spašene break lopte | 42.9% | 29.4% |
| Iskorištene break lopte | 0% | 56.3% |
| Bodovi na returnu | 19% | 53.9% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (14)
Zadnjih 20 (14)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.5% |
| Dobiveni 1. servis | 49% |
| Dobiveni 2. servis | 38.2% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 4.9 |
| Spašene break lopte | 33.3% |
| Iskorištene break lopte | 37.5% |
| Bodovi na returnu | 46.4% |
| Držanje servisa % | 145.3% |
| Ukupno bodova | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.5% |
| Dobiveni 1. servis | 49% |
| Dobiveni 2. servis | 38.2% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 4.9 |
| Spašene break lopte | 33.3% |
| Iskorištene break lopte | 37.5% |
| Bodovi na returnu | 46.4% |
| Držanje servisa % | 145.3% |
| Ukupno bodova | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56% |
| Dobiveni 1. servis | 60.7% |
| Dobiveni 2. servis | 36.4% |
| Asovi / meč | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 5.1 |
| Spašene break lopte | 42.9% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 42.5% |
| Držanje servisa % | 308% |
| Ukupno bodova | 77.6% |
Statistike by Surface
Tvrda (8)
Zemlja (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56% |
| Dobiveni 1. servis | 60.7% |
| Dobiveni 2. servis | 36.4% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 5 |
| Spašene break lopte | 42.9% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 19% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | 44.7% |
| Dobiveni 2. servis | 39.1% |
| Asovi / meč | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 5 |
| Spašene break lopte | 29.4% |
| Iskorištene break lopte | 56.3% |
| Bodovi na returnu | 53.9% |