Marie Mettraux Prognoze, statistike i forma
Rang#762
Dob25
Nedavna forma
W
L
W
W
W
16
Analizirani mečevi
75%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Nadolazeći |
| - |
|
|
? |
? |
|||
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4/10 | |
02:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
4.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.3/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.2/10 | |
20:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.2/10 | |
16:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.3/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
8.1/10 | |
15:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.2/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.5/10 | |
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
O18.5 |
3.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
5.2/10 | |
14:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.6/10 | |
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.3/10 |
O igraču Marie Mettraux – teniske prognoze i statistike
Marie Mettraux je 25-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 16 mečeva igrača Marie Mettraux i postigao točnost prognoza od preko 75%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (36) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | - | 70.2% |
| Dobiveni 1. servis | - | - | 42.4% |
| Dobiveni 2. servis | - | - | 14.3% |
| Asovi / meč | 0.3 | 0.3 | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 1.9 | 1.8 | 2.6 |
| Spašene break lopte | - | - | 46.2% |
| Iskorištene break lopte | - | - | 28.6% |
| Bodovi na returnu | 49.4% | 49.4% | 49.7% |
| Držanje servisa % | - | - | 974.5% |
| Ukupno bodova | 102.3% | 102.3% | 94.9% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (1) | Zemlja (32) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 70.2% |
| Dobiveni 1. servis | - | 42.4% |
| Dobiveni 2. servis | - | 14.3% |
| Asovi / meč | 0 | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 6 | 2.6 |
| Spašene break lopte | - | 46.2% |
| Iskorištene break lopte | - | 28.6% |
| Bodovi na returnu | - | 50.4% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (36)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.2% |
| Dobiveni 1. servis | 42.4% |
| Dobiveni 2. servis | 14.3% |
| Asovi / meč | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 |
| Spašene break lopte | 46.2% |
| Iskorištene break lopte | 28.6% |
| Bodovi na returnu | 49.7% |
| Držanje servisa % | 974.5% |
| Ukupno bodova | 94.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.3 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 |
| Bodovi na returnu | 49.4% |
| Ukupno bodova | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.3 |
| Dvostruke greške / meč | 1.9 |
| Bodovi na returnu | 49.4% |
| Ukupno bodova | 102.3% |
Statistike by Surface
Tvrda (1)
Zemlja (32)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.2% |
| Dobiveni 1. servis | 42.4% |
| Dobiveni 2. servis | 14.3% |
| Asovi / meč | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 |
| Spašene break lopte | 46.2% |
| Iskorištene break lopte | 28.6% |
| Bodovi na returnu | 50.4% |