David Goffin Prognoze, statistike i forma
Rang#236
Dob34
Visina5'11"
Težina154 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
L
W
L
L
L
8
Analizirani mečevi
25%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O18.5 |
1.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O19.5 |
7.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 646 |
O19.5 |
4.9/10 | |
11:55 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
677 766 |
O19.5 |
9.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču David Goffin – teniske prognoze i statistike
David Goffin je 34-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 236. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 8 mečeva igrača David Goffin i postigao točnost prognoza od preko 25%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (28) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 58.8% | 59.4% | 57.7% |
| Dobiveni 1. servis | 67.3% | 70.9% | 69.8% |
| Dobiveni 2. servis | 46.9% | 47.3% | 46.1% |
| Asovi / meč | 4.1 | 5.1 | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 | 3.1 | 3.9 |
| Spašene break lopte | 46.8% | 47.4% | 49.7% |
| Iskorištene break lopte | 17.8% | 22.2% | 21% |
| Bodovi na returnu | 34.8% | 36.8% | 35.8% |
| Držanje servisa % | 58.9% | 61.3% | 59.8% |
| Ukupno bodova | 46.3% | 48.4% | 47.3% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (21) | Zemlja (6) | Trava (1) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 57.9% | 57.4% | 54% |
| Dobiveni 1. servis | 71.7% | 64.3% | 64.7% |
| Dobiveni 2. servis | 44.9% | 52% | 31% |
| Asovi / meč | 6.1 | 1.7 | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 3.5 | 5 |
| Spašene break lopte | 47.5% | 57.9% | 45.5% |
| Iskorištene break lopte | 24% | 14.1% | 0% |
| Bodovi na returnu | 36.4% | 35.6% | 21.5% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (28)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 57.7% |
| Dobiveni 1. servis | 69.8% |
| Dobiveni 2. servis | 46.1% |
| Asovi / meč | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 49.7% |
| Iskorištene break lopte | 21% |
| Bodovi na returnu | 35.8% |
| Držanje servisa % | 59.8% |
| Ukupno bodova | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.4% |
| Dobiveni 1. servis | 70.9% |
| Dobiveni 2. servis | 47.3% |
| Asovi / meč | 5.1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.1 |
| Spašene break lopte | 47.4% |
| Iskorištene break lopte | 22.2% |
| Bodovi na returnu | 36.8% |
| Držanje servisa % | 61.3% |
| Ukupno bodova | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.8% |
| Dobiveni 1. servis | 67.3% |
| Dobiveni 2. servis | 46.9% |
| Asovi / meč | 4.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 46.8% |
| Iskorištene break lopte | 17.8% |
| Bodovi na returnu | 34.8% |
| Držanje servisa % | 58.9% |
| Ukupno bodova | 46.3% |
Statistike by Surface
Tvrda (21)
Zemlja (6)
Trava (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 57.9% |
| Dobiveni 1. servis | 71.7% |
| Dobiveni 2. servis | 44.9% |
| Asovi / meč | 6.1 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 47.5% |
| Iskorištene break lopte | 24% |
| Bodovi na returnu | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 57.4% |
| Dobiveni 1. servis | 64.3% |
| Dobiveni 2. servis | 52% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 57.9% |
| Iskorištene break lopte | 14.1% |
| Bodovi na returnu | 35.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 54% |
| Dobiveni 1. servis | 64.7% |
| Dobiveni 2. servis | 31% |
| Asovi / meč | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 5 |
| Spašene break lopte | 45.5% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 21.5% |