Denis Petak Prognoze, statistike i forma
Rang#1176
Dob19
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
W
L
L
L
5
Analizirani mečevi
80%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O21.5 |
6.1/10 | |
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Denis Petak – teniske prognoze i statistike
Denis Petak je 19-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 1176. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Denis Petak i postigao točnost prognoza od preko 80%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (34) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 68.8% | 67.8% | 67.8% |
| Dobiveni 1. servis | 69.7% | 70.1% | 70.1% |
| Dobiveni 2. servis | 46.2% | 52.2% | 52.2% |
| Asovi / meč | 4.6 | 4.9 | 3.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 | 3.1 | 3.4 |
| Spašene break lopte | 54.5% | 59.6% | 59.6% |
| Iskorištene break lopte | 29.6% | 26.6% | 26.6% |
| Bodovi na returnu | 40.4% | 35% | 35% |
| Držanje servisa % | 74.4% | 92.7% | 140% |
| Ukupno bodova | 55.4% | 51.3% | 51.3% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (7) | Zemlja (18) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 69% | 58.7% |
| Dobiveni 1. servis | 67.4% | 48.1% |
| Dobiveni 2. servis | 45.2% | 52.6% |
| Asovi / meč | 3.7 | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 | 3.9 |
| Spašene break lopte | 56.5% | 71.4% |
| Iskorištene break lopte | 37.5% | 0% |
| Bodovi na returnu | 45.4% | 6.2% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (34)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.8% |
| Dobiveni 1. servis | 70.1% |
| Dobiveni 2. servis | 52.2% |
| Asovi / meč | 3.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 |
| Spašene break lopte | 59.6% |
| Iskorištene break lopte | 26.6% |
| Bodovi na returnu | 35% |
| Držanje servisa % | 140% |
| Ukupno bodova | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.8% |
| Dobiveni 1. servis | 70.1% |
| Dobiveni 2. servis | 52.2% |
| Asovi / meč | 4.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.1 |
| Spašene break lopte | 59.6% |
| Iskorištene break lopte | 26.6% |
| Bodovi na returnu | 35% |
| Držanje servisa % | 92.7% |
| Ukupno bodova | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.8% |
| Dobiveni 1. servis | 69.7% |
| Dobiveni 2. servis | 46.2% |
| Asovi / meč | 4.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 |
| Spašene break lopte | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 29.6% |
| Bodovi na returnu | 40.4% |
| Držanje servisa % | 74.4% |
| Ukupno bodova | 55.4% |
Statistike by Surface
Tvrda (7)
Zemlja (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69% |
| Dobiveni 1. servis | 67.4% |
| Dobiveni 2. servis | 45.2% |
| Asovi / meč | 3.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 |
| Spašene break lopte | 56.5% |
| Iskorištene break lopte | 37.5% |
| Bodovi na returnu | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.7% |
| Dobiveni 1. servis | 48.1% |
| Dobiveni 2. servis | 52.6% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 71.4% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 6.2% |