Diae El Jardi Prognoze, statistike i forma
Rang#1014
Nedavna forma
L
W
W
L
L
6
Analizirani mečevi
83.3%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
O19.5 |
8.4/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.2/10 | |
07:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O18.5 |
7.2/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4/10 | |
10:45 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 720 |
O19.5 |
5.6/10 |
O igraču Diae El Jardi – teniske prognoze i statistike
Diae El Jardi Naš AI algoritam analizirao je 6 mečeva igrača Diae El Jardi i postigao točnost prognoza od preko 83.3%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (28) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | - | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | - | - | 51.5% |
| Dobiveni 2. servis | - | - | 40% |
| Asovi / meč | 3 | 4.3 | 4.4 |
| Dvostruke greške / meč | 5.1 | 4.7 | 5.5 |
| Spašene break lopte | - | - | 28.6% |
| Iskorištene break lopte | - | - | 22.2% |
| Bodovi na returnu | 42.5% | 42.5% | 41.8% |
| Držanje servisa % | - | - | 650.9% |
| Ukupno bodova | 99.6% | 99.6% | 81.8% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (10) | Zemlja (16) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | - | 51.5% |
| Dobiveni 2. servis | - | 40% |
| Asovi / meč | 5.9 | 3.7 |
| Dvostruke greške / meč | 6.3 | 4.5 |
| Spašene break lopte | - | 28.6% |
| Iskorištene break lopte | - | 22.2% |
| Bodovi na returnu | - | 41.8% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (28)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | 51.5% |
| Dobiveni 2. servis | 40% |
| Asovi / meč | 4.4 |
| Dvostruke greške / meč | 5.5 |
| Spašene break lopte | 28.6% |
| Iskorištene break lopte | 22.2% |
| Bodovi na returnu | 41.8% |
| Držanje servisa % | 650.9% |
| Ukupno bodova | 81.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 4.3 |
| Dvostruke greške / meč | 4.7 |
| Bodovi na returnu | 42.5% |
| Ukupno bodova | 99.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 5.1 |
| Bodovi na returnu | 42.5% |
| Ukupno bodova | 99.6% |
Statistike by Surface
Tvrda (10)
Zemlja (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 5.9 |
| Dvostruke greške / meč | 6.3 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | 51.5% |
| Dobiveni 2. servis | 40% |
| Asovi / meč | 3.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.5 |
| Spašene break lopte | 28.6% |
| Iskorištene break lopte | 22.2% |
| Bodovi na returnu | 41.8% |