Dian Nedev Prognoze, statistike i forma
Dob24
Visina5'11"
Težina165 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
L
2
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
2 |
2.9/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.3/10 |
O igraču Dian Nedev – teniske prognoze i statistike
Dian Nedev je 24-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Dian Nedev i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (18) | Zadnjih 52 tjedna (18) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 57% | 56.3% | 56.3% |
| Dobiveni 1. servis | 71.2% | 69.7% | 69.7% |
| Dobiveni 2. servis | 54.5% | 54.8% | 54.8% |
| Asovi / meč | 2.5 | 1.9 | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2 | 2.5 | 2.5 |
| Spašene break lopte | 50% | 57.4% | 57.4% |
| Iskorištene break lopte | 54.8% | 61.2% | 61.2% |
| Bodovi na returnu | 51.6% | 54.5% | 54.5% |
| Držanje servisa % | 81.3% | 69.5% | 69.5% |
| Ukupno bodova | 57.7% | 56.5% | 56.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Zemlja (18) |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.3% |
| Dobiveni 1. servis | 69.7% |
| Dobiveni 2. servis | 54.8% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 57.4% |
| Iskorištene break lopte | 61.2% |
| Bodovi na returnu | 54.5% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (18)
Zadnjih 20 (18)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.3% |
| Dobiveni 1. servis | 69.7% |
| Dobiveni 2. servis | 54.8% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 57.4% |
| Iskorištene break lopte | 61.2% |
| Bodovi na returnu | 54.5% |
| Držanje servisa % | 69.5% |
| Ukupno bodova | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.3% |
| Dobiveni 1. servis | 69.7% |
| Dobiveni 2. servis | 54.8% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 57.4% |
| Iskorištene break lopte | 61.2% |
| Bodovi na returnu | 54.5% |
| Držanje servisa % | 69.5% |
| Ukupno bodova | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 57% |
| Dobiveni 1. servis | 71.2% |
| Dobiveni 2. servis | 54.5% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 54.8% |
| Bodovi na returnu | 51.6% |
| Držanje servisa % | 81.3% |
| Ukupno bodova | 57.7% |
Statistike by Surface
Zemlja (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.3% |
| Dobiveni 1. servis | 69.7% |
| Dobiveni 2. servis | 54.8% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 57.4% |
| Iskorištene break lopte | 61.2% |
| Bodovi na returnu | 54.5% |