Katerina Siniakova Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
616 462 |
O18.5 |
6.3/10 | |
11:50 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 613 |
O17.5 |
5.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 634 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O17.5 |
9.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 461 |
1 |
7.4/10 | |
23:40 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
8.8/10 | |
00:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 743 |
1 |
8.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
8/10 | |
11:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O18.5 |
7.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
O8.5 |
9.9/10 | |
00:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
8/10 |
O igraču Katerina Siniakova – teniske prognoze i statistike
Katerina Siniakova je 29-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 39. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 13 mečeva igrača Katerina Siniakova i postigao točnost prognoza od preko 46.2%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (57) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 75.7% | 73.7% | 68% |
| Dobiveni 1. servis | 60.6% | 62.4% | 65.1% |
| Dobiveni 2. servis | 48.1% | 45.5% | 44.3% |
| Asovi / meč | 1.4 | 1.6 | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 | 3.8 | 4.2 |
| Spašene break lopte | 65.8% | 61.5% | 61.1% |
| Iskorištene break lopte | 37.6% | 38.7% | 36.6% |
| Bodovi na returnu | 43.5% | 44.2% | 43.8% |
| Držanje servisa % | 57.6% | 58% | 58.5% |
| Ukupno bodova | 50.5% | 51% | 51.2% |
| Stat. | Tvrda (34) | Zemlja (7) | Trava (16) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 68.6% | 72% | 64.4% |
| Dobiveni 1. servis | 64.2% | 60% | 70.5% |
| Dobiveni 2. servis | 43% | 45.7% | 46.3% |
| Asovi / meč | 1.7 | 1.1 | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.6 | 3.7 | 3.6 |
| Spašene break lopte | 62% | 59.7% | 59.6% |
| Iskorištene break lopte | 40.8% | 41.8% | 25.2% |
| Bodovi na returnu | 45.6% | 45% | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68% |
| Dobiveni 1. servis | 65.1% |
| Dobiveni 2. servis | 44.3% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 61.1% |
| Iskorištene break lopte | 36.6% |
| Bodovi na returnu | 43.8% |
| Držanje servisa % | 58.5% |
| Ukupno bodova | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 73.7% |
| Dobiveni 1. servis | 62.4% |
| Dobiveni 2. servis | 45.5% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 |
| Spašene break lopte | 61.5% |
| Iskorištene break lopte | 38.7% |
| Bodovi na returnu | 44.2% |
| Držanje servisa % | 58% |
| Ukupno bodova | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 75.7% |
| Dobiveni 1. servis | 60.6% |
| Dobiveni 2. servis | 48.1% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 |
| Spašene break lopte | 65.8% |
| Iskorištene break lopte | 37.6% |
| Bodovi na returnu | 43.5% |
| Držanje servisa % | 57.6% |
| Ukupno bodova | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.6% |
| Dobiveni 1. servis | 64.2% |
| Dobiveni 2. servis | 43% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.6 |
| Spašene break lopte | 62% |
| Iskorištene break lopte | 40.8% |
| Bodovi na returnu | 45.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 72% |
| Dobiveni 1. servis | 60% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 59.7% |
| Iskorištene break lopte | 41.8% |
| Bodovi na returnu | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.4% |
| Dobiveni 1. servis | 70.5% |
| Dobiveni 2. servis | 46.3% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Spašene break lopte | 59.6% |
| Iskorištene break lopte | 25.2% |
| Bodovi na returnu | 39.2% |