Emma Raducanu Prognoze, statistike i forma
Rang#30
Dob22
Visina5'9"
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
W
L
W
L
9
Analizirani mečevi
88.9%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U27.5 |
9.3/10 | |
19:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O18.5 |
7.6/10 | |
15:20 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 | |
14:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.8/10 | |
17:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U27.5 |
9.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.1/10 | |
10:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U26.5 |
9.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
8.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Emma Raducanu – teniske prognoze i statistike
Emma Raducanu je 22-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 30. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Emma Raducanu i postigao točnost prognoza od preko 88.9%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (42) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 75.1% | 70.1% | 69% |
| Dobiveni 1. servis | 60.1% | 61.3% | 64% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% | 41.1% | 42.9% |
| Asovi / meč | 1.6 | 2.5 | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3 | 3 | 3 |
| Spašene break lopte | 50% | 57.5% | 58.7% |
| Iskorištene break lopte | 43.3% | 39.3% | 39.6% |
| Bodovi na returnu | 44% | 43.7% | 44.5% |
| Držanje servisa % | 55.7% | 55.2% | 57.4% |
| Ukupno bodova | 49.7% | 49.4% | 50.9% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (30) | Zemlja (4) | Trava (8) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 69.1% | 60.7% | 72.5% |
| Dobiveni 1. servis | 63.9% | 63% | 64.4% |
| Dobiveni 2. servis | 43.9% | 33.6% | 45.5% |
| Asovi / meč | 3 | 1.8 | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 | 2.5 | 2.8 |
| Spašene break lopte | 59.1% | 47.4% | 63.6% |
| Iskorištene break lopte | 37.8% | 42.2% | 44.6% |
| Bodovi na returnu | 43.7% | 45.3% | 47% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (42)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69% |
| Dobiveni 1. servis | 64% |
| Dobiveni 2. servis | 42.9% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 58.7% |
| Iskorištene break lopte | 39.6% |
| Bodovi na returnu | 44.5% |
| Držanje servisa % | 57.4% |
| Ukupno bodova | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.1% |
| Dobiveni 1. servis | 61.3% |
| Dobiveni 2. servis | 41.1% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 57.5% |
| Iskorištene break lopte | 39.3% |
| Bodovi na returnu | 43.7% |
| Držanje servisa % | 55.2% |
| Ukupno bodova | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 75.1% |
| Dobiveni 1. servis | 60.1% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 43.3% |
| Bodovi na returnu | 44% |
| Držanje servisa % | 55.7% |
| Ukupno bodova | 49.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (30)
Zemlja (4)
Trava (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.1% |
| Dobiveni 1. servis | 63.9% |
| Dobiveni 2. servis | 43.9% |
| Asovi / meč | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 |
| Spašene break lopte | 59.1% |
| Iskorištene break lopte | 37.8% |
| Bodovi na returnu | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | 63% |
| Dobiveni 2. servis | 33.6% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 47.4% |
| Iskorištene break lopte | 42.2% |
| Bodovi na returnu | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 72.5% |
| Dobiveni 1. servis | 64.4% |
| Dobiveni 2. servis | 45.5% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |
| Spašene break lopte | 63.6% |
| Iskorištene break lopte | 44.6% |
| Bodovi na returnu | 47% |