Finn Murgett Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.3/10 | |
04:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.5/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 743 |
O20.5 |
8.9/10 | |
11:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
573 756 |
O20.5 |
9.4/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O21.5 |
6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
6.3/10 | |
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.6/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
4.9/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
8.2/10 | |
10:11 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
5.4/10 | |
10:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
5.7/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
2.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O20.5 |
6.5/10 | |
15:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.6/10 |
O igraču Finn Murgett – teniske prognoze i statistike
Finn Murgett je 24-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 26 mečeva igrača Finn Murgett i postigao točnost prognoza od preko 53.8%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (49) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | - | 56.5% |
| Dobiveni 1. servis | - | - | 65.9% |
| Dobiveni 2. servis | - | - | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.2 | 1.3 | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 2 | 2.5 | 3.2 |
| Spašene break lopte | - | - | 43.8% |
| Iskorištene break lopte | - | - | 39.1% |
| Bodovi na returnu | 46.2% | 45.6% | 45.2% |
| Držanje servisa % | - | - | 698.1% |
| Ukupno bodova | 110.3% | 106.8% | 95.9% |
| Stat. | Tvrda (49) |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.5% |
| Dobiveni 1. servis | 65.9% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 |
| Spašene break lopte | 43.8% |
| Iskorištene break lopte | 39.1% |
| Bodovi na returnu | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.5% |
| Dobiveni 1. servis | 65.9% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 |
| Spašene break lopte | 43.8% |
| Iskorištene break lopte | 39.1% |
| Bodovi na returnu | 45.2% |
| Držanje servisa % | 698.1% |
| Ukupno bodova | 95.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Bodovi na returnu | 45.6% |
| Ukupno bodova | 106.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Bodovi na returnu | 46.2% |
| Ukupno bodova | 110.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.5% |
| Dobiveni 1. servis | 65.9% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 |
| Spašene break lopte | 43.8% |
| Iskorištene break lopte | 39.1% |
| Bodovi na returnu | 45.2% |