Gauthier Onclin Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
O19.5 |
2.4/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
2.8/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.9/10 | |
19:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
21:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.3/10 | |
19:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
7.2/10 | |
17:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
19:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.4/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 | |
11:41 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 | |
11:42 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.3/10 | |
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U23.5 |
4.1/10 | |
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.6/10 | |
14:11 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.9/10 | |
11:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 | |
13:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 731 |
O21.5 |
6.2/10 |
O igraču Gauthier Onclin – teniske prognoze i statistike
Gauthier Onclin je 24-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 246. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 35 mečeva igrača Gauthier Onclin i postigao točnost prognoza od preko 82.9%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (62) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 51.6% | 51.6% | 62% |
| Dobiveni 1. servis | 76.8% | 76.8% | 62.6% |
| Dobiveni 2. servis | 56.5% | 56.5% | 49.8% |
| Asovi / meč | 2.8 | 2.7 | 2.1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 | 2.8 | 2.5 |
| Spašene break lopte | 73.8% | 73.8% | 59.5% |
| Iskorištene break lopte | 25.5% | 25.5% | 23.7% |
| Bodovi na returnu | 40.2% | 43.5% | 41.5% |
| Držanje servisa % | 76.3% | 135.8% | 74.9% |
| Ukupno bodova | 57.1% | 72.5% | 55.8% |
| Stat. | Tvrda (47) | Zemlja (13) | Trava (2) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 60.1% | 66.6% | 65.1% |
| Dobiveni 1. servis | 64.6% | 59.3% | 54.6% |
| Dobiveni 2. servis | 52.4% | 40.4% | 55.8% |
| Asovi / meč | 2.2 | 1.5 | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 | 2.2 | 3.5 |
| Spašene break lopte | 60.1% | 59.1% | 55% |
| Iskorištene break lopte | 23.2% | 23.1% | 34.8% |
| Bodovi na returnu | 41.6% | 41.4% | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62% |
| Dobiveni 1. servis | 62.6% |
| Dobiveni 2. servis | 49.8% |
| Asovi / meč | 2.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 59.5% |
| Iskorištene break lopte | 23.7% |
| Bodovi na returnu | 41.5% |
| Držanje servisa % | 74.9% |
| Ukupno bodova | 55.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 51.6% |
| Dobiveni 1. servis | 76.8% |
| Dobiveni 2. servis | 56.5% |
| Asovi / meč | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |
| Spašene break lopte | 73.8% |
| Iskorištene break lopte | 25.5% |
| Bodovi na returnu | 43.5% |
| Držanje servisa % | 135.8% |
| Ukupno bodova | 72.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 51.6% |
| Dobiveni 1. servis | 76.8% |
| Dobiveni 2. servis | 56.5% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Spašene break lopte | 73.8% |
| Iskorištene break lopte | 25.5% |
| Bodovi na returnu | 40.2% |
| Držanje servisa % | 76.3% |
| Ukupno bodova | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.1% |
| Dobiveni 1. servis | 64.6% |
| Dobiveni 2. servis | 52.4% |
| Asovi / meč | 2.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 |
| Spašene break lopte | 60.1% |
| Iskorištene break lopte | 23.2% |
| Bodovi na returnu | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.6% |
| Dobiveni 1. servis | 59.3% |
| Dobiveni 2. servis | 40.4% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 59.1% |
| Iskorištene break lopte | 23.1% |
| Bodovi na returnu | 41.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65.1% |
| Dobiveni 1. servis | 54.6% |
| Dobiveni 2. servis | 55.8% |
| Asovi / meč | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 55% |
| Iskorištene break lopte | 34.8% |
| Bodovi na returnu | 42.2% |