Hanne Vandewinkel Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O19.5 |
5.1/10 | |
08:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
2.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U23.5 |
4.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:07 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O19.5 |
5.1/10 | |
16:45 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
5.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:55 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
6.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.6/10 | |
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
O19.5 |
7.9/10 | |
09:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
4.6/10 | |
11:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:07 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
8/10 | |
13:08 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.5/10 | |
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
O20.5 |
5.7/10 | |
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
4.6/10 | |
11:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.7/10 |
O igraču Hanne Vandewinkel – teniske prognoze i statistike
Hanne Vandewinkel je 21-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 98. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 28 mečeva igrača Hanne Vandewinkel i postigao točnost prognoza od preko 64.3%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (68) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 73.9% | 73.9% | 69.2% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% | 61.4% | 65.1% |
| Dobiveni 2. servis | 39% | 39% | 40.4% |
| Asovi / meč | 1 | 3.1 | 2.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 | 2.5 | 4.5 |
| Spašene break lopte | 62.7% | 62.7% | 57.5% |
| Iskorištene break lopte | 34.2% | 34.2% | 36.1% |
| Bodovi na returnu | 43.1% | 44.9% | 43.7% |
| Držanje servisa % | 73% | 119.5% | 77.8% |
| Ukupno bodova | 56.1% | 69.3% | 55.4% |
| Stat. | Tvrda (32) | Zemlja (35) | Trava (1) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 69.1% | 69% | 73.7% |
| Dobiveni 1. servis | 72.4% | 60.9% | 72.4% |
| Dobiveni 2. servis | 39.1% | 41.2% | 38.7% |
| Asovi / meč | 4 | 1.7 | 8 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 4.9 | 8 |
| Spašene break lopte | 65.8% | 54.1% | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 35.3% | 38% | 11.8% |
| Bodovi na returnu | 43.9% | 44.3% | 30.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.2% |
| Dobiveni 1. servis | 65.1% |
| Dobiveni 2. servis | 40.4% |
| Asovi / meč | 2.9 |
| Dvostruke greške / meč | 4.5 |
| Spašene break lopte | 57.5% |
| Iskorištene break lopte | 36.1% |
| Bodovi na returnu | 43.7% |
| Držanje servisa % | 77.8% |
| Ukupno bodova | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 73.9% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% |
| Dobiveni 2. servis | 39% |
| Asovi / meč | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 62.7% |
| Iskorištene break lopte | 34.2% |
| Bodovi na returnu | 44.9% |
| Držanje servisa % | 119.5% |
| Ukupno bodova | 69.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 73.9% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% |
| Dobiveni 2. servis | 39% |
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 |
| Spašene break lopte | 62.7% |
| Iskorištene break lopte | 34.2% |
| Bodovi na returnu | 43.1% |
| Držanje servisa % | 73% |
| Ukupno bodova | 56.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.1% |
| Dobiveni 1. servis | 72.4% |
| Dobiveni 2. servis | 39.1% |
| Asovi / meč | 4 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 65.8% |
| Iskorištene break lopte | 35.3% |
| Bodovi na returnu | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69% |
| Dobiveni 1. servis | 60.9% |
| Dobiveni 2. servis | 41.2% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.9 |
| Spašene break lopte | 54.1% |
| Iskorištene break lopte | 38% |
| Bodovi na returnu | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 73.7% |
| Dobiveni 1. servis | 72.4% |
| Dobiveni 2. servis | 38.7% |
| Asovi / meč | 8 |
| Dvostruke greške / meč | 8 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 11.8% |
| Bodovi na returnu | 30.3% |