Jamie Mackenzie Prognoze, statistike i forma
Rang#917
Dob17
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
L
L
W
L
11
Analizirani mečevi
45.5%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 664 |
1 |
8.3/10 | |
05:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
734 666 |
2 |
8.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
2.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
5.3/10 | |
09:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
3.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
4.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:35 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
5.5/10 | |
01:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.6/10 | |
01:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
O igraču Jamie Mackenzie – teniske prognoze i statistike
Jamie Mackenzie je 17-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 917. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Jamie Mackenzie i postigao točnost prognoza od preko 45.5%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (26) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 50% | 60.6% | 60.5% |
| Dobiveni 1. servis | 75.8% | 81.7% | 77.4% |
| Dobiveni 2. servis | 33.3% | 43.1% | 45.1% |
| Asovi / meč | 4.6 | 6 | 5.8 |
| Dvostruke greške / meč | 5.7 | 4.4 | 4.4 |
| Spašene break lopte | 50% | 53.6% | 59.1% |
| Iskorištene break lopte | 20% | 20.3% | 14.6% |
| Bodovi na returnu | 40% | 38.9% | 39.9% |
| Držanje servisa % | 722.7% | 182.3% | 141.4% |
| Ukupno bodova | 98.2% | 76.7% | 71.9% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (15) | Zemlja (11) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 62.6% | 58.1% |
| Dobiveni 1. servis | 82.6% | 71.1% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% | 44.6% |
| Asovi / meč | 7.3 | 3.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 | 5.3 |
| Spašene break lopte | 54.5% | 63.6% |
| Iskorištene break lopte | 20.3% | 6.8% |
| Bodovi na returnu | 37.4% | 42.6% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (26)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.5% |
| Dobiveni 1. servis | 77.4% |
| Dobiveni 2. servis | 45.1% |
| Asovi / meč | 5.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Spašene break lopte | 59.1% |
| Iskorištene break lopte | 14.6% |
| Bodovi na returnu | 39.9% |
| Držanje servisa % | 141.4% |
| Ukupno bodova | 71.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.6% |
| Dobiveni 1. servis | 81.7% |
| Dobiveni 2. servis | 43.1% |
| Asovi / meč | 6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Spašene break lopte | 53.6% |
| Iskorištene break lopte | 20.3% |
| Bodovi na returnu | 38.9% |
| Držanje servisa % | 182.3% |
| Ukupno bodova | 76.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 50% |
| Dobiveni 1. servis | 75.8% |
| Dobiveni 2. servis | 33.3% |
| Asovi / meč | 4.6 |
| Dvostruke greške / meč | 5.7 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 20% |
| Bodovi na returnu | 40% |
| Držanje servisa % | 722.7% |
| Ukupno bodova | 98.2% |
Statistike by Surface
Tvrda (15)
Zemlja (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.6% |
| Dobiveni 1. servis | 82.6% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 7.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 20.3% |
| Bodovi na returnu | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.1% |
| Dobiveni 1. servis | 71.1% |
| Dobiveni 2. servis | 44.6% |
| Asovi / meč | 3.6 |
| Dvostruke greške / meč | 5.3 |
| Spašene break lopte | 63.6% |
| Iskorištene break lopte | 6.8% |
| Bodovi na returnu | 42.6% |