Ksenia Efremova Prognoze, statistike i forma
Rang#623
Nedavna forma
L
W
L
L
L
10
Analizirani mečevi
70%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 366 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:45 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
1 |
7.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.2/10 | |
04:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.9/10 | |
06:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
04:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.7/10 |
O igraču Ksenia Efremova – teniske prognoze i statistike
Ksenia Efremova Naš AI algoritam analizirao je 10 mečeva igrača Ksenia Efremova i postigao točnost prognoza od preko 70%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (13) | Zadnjih 52 tjedna (13) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 69.3% | 67.1% | 67.1% |
| Dobiveni 1. servis | 57.5% | 56.6% | 56.6% |
| Dobiveni 2. servis | 43.1% | 41.5% | 41.5% |
| Asovi / meč | 1.7 | 1.4 | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 4.8 | 4.8 |
| Spašene break lopte | 47.1% | 48.5% | 48.5% |
| Iskorištene break lopte | 25% | 27% | 27% |
| Bodovi na returnu | 38.4% | 39.2% | 39.2% |
| Držanje servisa % | 59.9% | 68.2% | 68.2% |
| Ukupno bodova | 45.7% | 45.4% | 45.4% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (6) | Zemlja (7) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 55.6% | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 32% | 58.7% |
| Dobiveni 2. servis | 45% | 41% |
| Asovi / meč | 1.3 | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3 | 6.3 |
| Spašene break lopte | 25% | 51.7% |
| Iskorištene break lopte | 25% | 27.3% |
| Bodovi na returnu | 40% | 39.1% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (13)
Zadnjih 20 (13)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.1% |
| Dobiveni 1. servis | 56.6% |
| Dobiveni 2. servis | 41.5% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 48.5% |
| Iskorištene break lopte | 27% |
| Bodovi na returnu | 39.2% |
| Držanje servisa % | 68.2% |
| Ukupno bodova | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.1% |
| Dobiveni 1. servis | 56.6% |
| Dobiveni 2. servis | 41.5% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 48.5% |
| Iskorištene break lopte | 27% |
| Bodovi na returnu | 39.2% |
| Držanje servisa % | 68.2% |
| Ukupno bodova | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.3% |
| Dobiveni 1. servis | 57.5% |
| Dobiveni 2. servis | 43.1% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 47.1% |
| Iskorištene break lopte | 25% |
| Bodovi na returnu | 38.4% |
| Držanje servisa % | 59.9% |
| Ukupno bodova | 45.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (6)
Zemlja (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 55.6% |
| Dobiveni 1. servis | 32% |
| Dobiveni 2. servis | 45% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 25% |
| Iskorištene break lopte | 25% |
| Bodovi na returnu | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 58.7% |
| Dobiveni 2. servis | 41% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 6.3 |
| Spašene break lopte | 51.7% |
| Iskorištene break lopte | 27.3% |
| Bodovi na returnu | 39.1% |