Lilian Marmousez Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Nadolazeći |
| - |
|
|
? |
? |
|||
05:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 | |
06:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 | |
04:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
7.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 | |
14:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 646 |
O19.5 |
7/10 | |
06:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 646 |
O21.5 |
7.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
9.1/10 | |
14:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 367 |
O18.5 |
10/10 | |
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.5/10 | |
13:05 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
8.3/10 | |
15:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.4/10 | |
14:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
4.8/10 |
O igraču Lilian Marmousez – teniske prognoze i statistike
Lilian Marmousez je 23-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 314. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 14 mečeva igrača Lilian Marmousez i postigao točnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (62) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 61.3% | 57.9% | 57.4% |
| Dobiveni 1. servis | 69% | 69.4% | 65.2% |
| Dobiveni 2. servis | 58.6% | 53.3% | 52.3% |
| Asovi / meč | 3.2 | 2.8 | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 | 1.8 | 1.6 |
| Spašene break lopte | 58.1% | 57.4% | 59% |
| Iskorištene break lopte | 24.3% | 32.2% | 27.5% |
| Bodovi na returnu | 39.5% | 41.7% | 39.6% |
| Držanje servisa % | 101.1% | 77.6% | 104.1% |
| Ukupno bodova | 63.3% | 57.6% | 53.8% |
| Stat. | Tvrda (8) | Zemlja (51) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% | 56% |
| Dobiveni 1. servis | 65% | 65.3% |
| Dobiveni 2. servis | 49% | 53.7% |
| Asovi / meč | 2.8 | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 | 1.5 |
| Spašene break lopte | 55.9% | 60.2% |
| Iskorištene break lopte | 19% | 31.8% |
| Bodovi na returnu | 33.6% | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 57.4% |
| Dobiveni 1. servis | 65.2% |
| Dobiveni 2. servis | 52.3% |
| Asovi / meč | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.6 |
| Spašene break lopte | 59% |
| Iskorištene break lopte | 27.5% |
| Bodovi na returnu | 39.6% |
| Držanje servisa % | 104.1% |
| Ukupno bodova | 53.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 57.9% |
| Dobiveni 1. servis | 69.4% |
| Dobiveni 2. servis | 53.3% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 |
| Spašene break lopte | 57.4% |
| Iskorištene break lopte | 32.2% |
| Bodovi na returnu | 41.7% |
| Držanje servisa % | 77.6% |
| Ukupno bodova | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.3% |
| Dobiveni 1. servis | 69% |
| Dobiveni 2. servis | 58.6% |
| Asovi / meč | 3.2 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 |
| Spašene break lopte | 58.1% |
| Iskorištene break lopte | 24.3% |
| Bodovi na returnu | 39.5% |
| Držanje servisa % | 101.1% |
| Ukupno bodova | 63.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 65% |
| Dobiveni 2. servis | 49% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 55.9% |
| Iskorištene break lopte | 19% |
| Bodovi na returnu | 33.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56% |
| Dobiveni 1. servis | 65.3% |
| Dobiveni 2. servis | 53.7% |
| Asovi / meč | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.5 |
| Spašene break lopte | 60.2% |
| Iskorištene break lopte | 31.8% |
| Bodovi na returnu | 41.7% |