Luca Staeheli Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
3.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
2.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:08 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
O16.5 |
3.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.1/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
4.7/10 | |
11:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.5/10 | |
07:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.9/10 | |
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
O22.5 |
5.9/10 | |
07:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.3/10 | |
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.2/10 | |
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1/10 | |
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.3/10 | |
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.8/10 | |
07:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
|
||
07:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
|
||
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
|
O igraču Luca Staeheli – teniske prognoze i statistike
Luca Staeheli je 25-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 610. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 17 mečeva igrača Luca Staeheli i postigao točnost prognoza od preko 64.7%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (56) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% | 59.7% | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | 60.8% | 60.8% | 60.8% |
| Dobiveni 2. servis | 43.2% | 43.2% | 43.2% |
| Asovi / meč | 1.4 | 2 | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 | 2.9 | 2.4 |
| Spašene break lopte | 36.8% | 36.8% | 36.8% |
| Iskorištene break lopte | 19.4% | 19.4% | 19.4% |
| Bodovi na returnu | 44.4% | 44.4% | 44.4% |
| Držanje servisa % | 158.2% | 163.7% | 318.9% |
| Ukupno bodova | 74.3% | 74.3% | 74.3% |
| Stat. | Tvrda (38) | Zemlja (18) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 39.5% | 64.4% |
| Dobiveni 1. servis | 20% | 66.7% |
| Dobiveni 2. servis | 34.8% | 46.6% |
| Asovi / meč | 2.2 | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 | 1.9 |
| Spašene break lopte | 14.3% | 50% |
| Iskorištene break lopte | 0% | 24% |
| Bodovi na returnu | 44.9% | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | 60.8% |
| Dobiveni 2. servis | 43.2% |
| Asovi / meč | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 36.8% |
| Iskorištene break lopte | 19.4% |
| Bodovi na returnu | 44.4% |
| Držanje servisa % | 318.9% |
| Ukupno bodova | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | 60.8% |
| Dobiveni 2. servis | 43.2% |
| Asovi / meč | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 36.8% |
| Iskorištene break lopte | 19.4% |
| Bodovi na returnu | 44.4% |
| Držanje servisa % | 163.7% |
| Ukupno bodova | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | 60.8% |
| Dobiveni 2. servis | 43.2% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 |
| Spašene break lopte | 36.8% |
| Iskorištene break lopte | 19.4% |
| Bodovi na returnu | 44.4% |
| Držanje servisa % | 158.2% |
| Ukupno bodova | 74.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 39.5% |
| Dobiveni 1. servis | 20% |
| Dobiveni 2. servis | 34.8% |
| Asovi / meč | 2.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 |
| Spašene break lopte | 14.3% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.4% |
| Dobiveni 1. servis | 66.7% |
| Dobiveni 2. servis | 46.6% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 1.9 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 24% |
| Bodovi na returnu | 43.1% |