Manuel Mazza Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Uživo S3 |
| 1
1
|
|
|
? |
? |
|||
06:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.4/10 | |
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
5.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
4.9/10 | |
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.4/10 | |
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.5/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.4/10 | |
14:13 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
2.6/10 | |
17:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:11 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3/10 | |
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
10:05 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O20.5 |
5.4/10 |
O igraču Manuel Mazza – teniske prognoze i statistike
Manuel Mazza je 26-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 559. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 19 mečeva igrača Manuel Mazza i postigao točnost prognoza od preko 63.2%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (43) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 47.6% | 66% | 66.3% |
| Dobiveni 1. servis | 40% | 58.1% | 60.8% |
| Dobiveni 2. servis | 36.4% | 51.4% | 49% |
| Asovi / meč | 2 | 2.6 | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2 | 2.4 | 2 |
| Spašene break lopte | 54.5% | 64.3% | 60% |
| Iskorištene break lopte | 12.5% | 24.1% | 27.9% |
| Bodovi na returnu | 44.5% | 43.6% | 44.2% |
| Držanje servisa % | 904.8% | 258.7% | 333% |
| Ukupno bodova | 100.2% | 83.4% | 79.9% |
| Stat. | Zemlja (43) |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.3% |
| Dobiveni 1. servis | 60.8% |
| Dobiveni 2. servis | 49% |
| Asovi / meč | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 27.9% |
| Bodovi na returnu | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.3% |
| Dobiveni 1. servis | 60.8% |
| Dobiveni 2. servis | 49% |
| Asovi / meč | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 27.9% |
| Bodovi na returnu | 44.2% |
| Držanje servisa % | 333% |
| Ukupno bodova | 79.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66% |
| Dobiveni 1. servis | 58.1% |
| Dobiveni 2. servis | 51.4% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 64.3% |
| Iskorištene break lopte | 24.1% |
| Bodovi na returnu | 43.6% |
| Držanje servisa % | 258.7% |
| Ukupno bodova | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 47.6% |
| Dobiveni 1. servis | 40% |
| Dobiveni 2. servis | 36.4% |
| Asovi / meč | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 12.5% |
| Bodovi na returnu | 44.5% |
| Držanje servisa % | 904.8% |
| Ukupno bodova | 100.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.3% |
| Dobiveni 1. servis | 60.8% |
| Dobiveni 2. servis | 49% |
| Asovi / meč | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 27.9% |
| Bodovi na returnu | 44.2% |