Melis Rasim Prognoze, statistike i forma
Rang#1294
Nedavna forma
L
L
L
L
L
6
Analizirani mečevi
66.7%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O19.5 |
5.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.2/10 | |
10:41 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 12 |
U20.5 |
6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5.4/10 | |
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 723 |
|
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Melis Rasim – teniske prognoze i statistike
Melis Rasim Naš AI algoritam analizirao je 6 mečeva igrača Melis Rasim i postigao točnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (34) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 65.2% | 59.9% | 62.7% |
| Dobiveni 1. servis | 55.7% | 61.1% | 59.9% |
| Dobiveni 2. servis | 40.7% | 40.8% | 41.2% |
| Asovi / meč | 0.7 | 0.9 | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.1 | 4.4 | 4.7 |
| Spašene break lopte | 50% | 52.1% | 51.3% |
| Iskorištene break lopte | 28% | 40.1% | 37.2% |
| Bodovi na returnu | 41.4% | 44.3% | 43.9% |
| Držanje servisa % | 100.6% | 69.8% | 72.3% |
| Ukupno bodova | 61.8% | 55.5% | 53.4% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (1) | Zemlja (33) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 62.7% |
| Dobiveni 1. servis | - | 59.9% |
| Dobiveni 2. servis | - | 41.2% |
| Asovi / meč | 0 | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 5 | 4.7 |
| Spašene break lopte | - | 51.3% |
| Iskorištene break lopte | - | 37.2% |
| Bodovi na returnu | - | 43.9% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (34)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.7% |
| Dobiveni 1. servis | 59.9% |
| Dobiveni 2. servis | 41.2% |
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.7 |
| Spašene break lopte | 51.3% |
| Iskorištene break lopte | 37.2% |
| Bodovi na returnu | 43.9% |
| Držanje servisa % | 72.3% |
| Ukupno bodova | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.9% |
| Dobiveni 1. servis | 61.1% |
| Dobiveni 2. servis | 40.8% |
| Asovi / meč | 0.9 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Spašene break lopte | 52.1% |
| Iskorištene break lopte | 40.1% |
| Bodovi na returnu | 44.3% |
| Držanje servisa % | 69.8% |
| Ukupno bodova | 55.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65.2% |
| Dobiveni 1. servis | 55.7% |
| Dobiveni 2. servis | 40.7% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.1 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 28% |
| Bodovi na returnu | 41.4% |
| Držanje servisa % | 100.6% |
| Ukupno bodova | 61.8% |
Statistike by Surface
Tvrda (1)
Zemlja (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.7% |
| Dobiveni 1. servis | 59.9% |
| Dobiveni 2. servis | 41.2% |
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.7 |
| Spašene break lopte | 51.3% |
| Iskorištene break lopte | 37.2% |
| Bodovi na returnu | 43.9% |