Pablo Llamas Ruiz Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
8.7/10 | |
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
U29.5 |
6/10 | |
14:25 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U28.5 |
4.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
363 646 |
O19.5 |
5.7/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
4.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.2/10 | |
11:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.9/10 | |
12:55 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
O20.5 |
5.8/10 | |
12:25 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 364 |
1 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
13:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O19.5 |
8/10 | |
12:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
15:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
1 |
7/10 | |
11:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5/10 | |
11:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
U24.5 |
6.2/10 | |
11:15 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
7/10 |
O igraču Pablo Llamas Ruiz – teniske prognoze i statistike
Pablo Llamas Ruiz je 23-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 139. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 31 mečeva igrača Pablo Llamas Ruiz i postigao točnost prognoza od preko 61.3%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (67) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 71.9% | 72.7% | 71.8% |
| Dobiveni 1. servis | 67.1% | 68.2% | 66.1% |
| Dobiveni 2. servis | 53.8% | 52.3% | 50.4% |
| Asovi / meč | 1.5 | 1.4 | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 0.5 | 1 | 1.6 |
| Spašene break lopte | 63.2% | 60% | 64.5% |
| Iskorištene break lopte | 23.6% | 25.7% | 27.1% |
| Bodovi na returnu | 41.1% | 42.9% | 42.2% |
| Držanje servisa % | 63.4% | 63.8% | 63.6% |
| Ukupno bodova | 51.8% | 52.9% | 52% |
| Stat. | Tvrda (18) | Zemlja (48) | Trava (1) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 70% | 72.5% | 72.9% |
| Dobiveni 1. servis | 66.6% | 65.9% | 64.5% |
| Dobiveni 2. servis | 49.3% | 50.8% | 56.5% |
| Asovi / meč | 3.9 | 1.6 | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 | 1.4 | 2 |
| Spašene break lopte | 68.6% | 62.2% | 69.2% |
| Iskorištene break lopte | 25.6% | 28.1% | 14.3% |
| Bodovi na returnu | 40.1% | 43.3% | 30.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.8% |
| Dobiveni 1. servis | 66.1% |
| Dobiveni 2. servis | 50.4% |
| Asovi / meč | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 1.6 |
| Spašene break lopte | 64.5% |
| Iskorištene break lopte | 27.1% |
| Bodovi na returnu | 42.2% |
| Držanje servisa % | 63.6% |
| Ukupno bodova | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 72.7% |
| Dobiveni 1. servis | 68.2% |
| Dobiveni 2. servis | 52.3% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 1 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 25.7% |
| Bodovi na returnu | 42.9% |
| Držanje servisa % | 63.8% |
| Ukupno bodova | 52.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.9% |
| Dobiveni 1. servis | 67.1% |
| Dobiveni 2. servis | 53.8% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 0.5 |
| Spašene break lopte | 63.2% |
| Iskorištene break lopte | 23.6% |
| Bodovi na returnu | 41.1% |
| Držanje servisa % | 63.4% |
| Ukupno bodova | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70% |
| Dobiveni 1. servis | 66.6% |
| Dobiveni 2. servis | 49.3% |
| Asovi / meč | 3.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 |
| Spašene break lopte | 68.6% |
| Iskorištene break lopte | 25.6% |
| Bodovi na returnu | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 72.5% |
| Dobiveni 1. servis | 65.9% |
| Dobiveni 2. servis | 50.8% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 |
| Spašene break lopte | 62.2% |
| Iskorištene break lopte | 28.1% |
| Bodovi na returnu | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 72.9% |
| Dobiveni 1. servis | 64.5% |
| Dobiveni 2. servis | 56.5% |
| Asovi / meč | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 69.2% |
| Iskorištene break lopte | 14.3% |
| Bodovi na returnu | 30.7% |