Quinn Vandecasteele Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:12 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
3.8/10 | |
17:39 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.9/10 | |
17:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
18:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
2.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.2/10 | |
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
2.6/10 | |
00:35 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.5/10 | |
17:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U24.5 |
8.1/10 | |
23:25 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
8.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
9.3/10 | |
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U28.5 |
8.3/10 | |
18:55 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
O8.5 |
7.9/10 | |
15:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.2/10 |
O igraču Quinn Vandecasteele – teniske prognoze i statistike
Quinn Vandecasteele je 23-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 459. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 26 mečeva igrača Quinn Vandecasteele i postigao točnost prognoza od preko 76.9%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (69) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 58.8% | 58.7% | 56.4% |
| Dobiveni 1. servis | 62.6% | 67% | 69.9% |
| Dobiveni 2. servis | 45.2% | 46.9% | 47.8% |
| Asovi / meč | 3.1 | 5 | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 | 3.5 | 3 |
| Spašene break lopte | 50% | 54.8% | 61.7% |
| Iskorištene break lopte | 26.1% | 22.4% | 24.7% |
| Bodovi na returnu | 42.8% | 41% | 40.2% |
| Držanje servisa % | 81.4% | 82.4% | 73% |
| Ukupno bodova | 59.1% | 58.5% | 53% |
| Stat. | Tvrda (57) | Zemlja (9) | Trava (3) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 57% | 59% | 42.4% |
| Dobiveni 1. servis | 71.5% | 60.2% | 67.9% |
| Dobiveni 2. servis | 48.8% | 45% | 42.1% |
| Asovi / meč | 5.3 | 2.7 | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 | 3 | 3 |
| Spašene break lopte | 63.3% | 45.2% | 78.9% |
| Iskorištene break lopte | 25.6% | 29.6% | 0% |
| Bodovi na returnu | 39.6% | 44.9% | 33.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.4% |
| Dobiveni 1. servis | 69.9% |
| Dobiveni 2. servis | 47.8% |
| Asovi / meč | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 61.7% |
| Iskorištene break lopte | 24.7% |
| Bodovi na returnu | 40.2% |
| Držanje servisa % | 73% |
| Ukupno bodova | 53% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.7% |
| Dobiveni 1. servis | 67% |
| Dobiveni 2. servis | 46.9% |
| Asovi / meč | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 54.8% |
| Iskorištene break lopte | 22.4% |
| Bodovi na returnu | 41% |
| Držanje servisa % | 82.4% |
| Ukupno bodova | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.8% |
| Dobiveni 1. servis | 62.6% |
| Dobiveni 2. servis | 45.2% |
| Asovi / meč | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 26.1% |
| Bodovi na returnu | 42.8% |
| Držanje servisa % | 81.4% |
| Ukupno bodova | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 57% |
| Dobiveni 1. servis | 71.5% |
| Dobiveni 2. servis | 48.8% |
| Asovi / meč | 5.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 63.3% |
| Iskorištene break lopte | 25.6% |
| Bodovi na returnu | 39.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59% |
| Dobiveni 1. servis | 60.2% |
| Dobiveni 2. servis | 45% |
| Asovi / meč | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 45.2% |
| Iskorištene break lopte | 29.6% |
| Bodovi na returnu | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 42.4% |
| Dobiveni 1. servis | 67.9% |
| Dobiveni 2. servis | 42.1% |
| Asovi / meč | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 78.9% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 33.7% |