Saki Imamura Prognoze, statistike i forma
Rang#382
Nedavna forma
W
L
L
2
Analizirani mečevi
50%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
8.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Saki Imamura – teniske prognoze i statistike
Saki Imamura Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Saki Imamura i postigao točnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (32) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 77.4% | 77.4% | 77.4% |
| Dobiveni 1. servis | 58.3% | 58.3% | 58.3% |
| Dobiveni 2. servis | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
| Asovi / meč | 1.1 | 1.7 | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 | 3 | 2.9 |
| Spašene break lopte | 66.7% | 66.7% | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 38.9% | 38.9% | 38.9% |
| Bodovi na returnu | 45.6% | 45.6% | 45.6% |
| Držanje servisa % | 55.6% | 145.2% | 373.4% |
| Ukupno bodova | 50.6% | 50.6% | 50.6% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (32) |
|---|---|
| Prvi servis % | 77.4% |
| Dobiveni 1. servis | 58.3% |
| Dobiveni 2. servis | 46.4% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 38.9% |
| Bodovi na returnu | 45.6% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (32)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 77.4% |
| Dobiveni 1. servis | 58.3% |
| Dobiveni 2. servis | 46.4% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 38.9% |
| Bodovi na returnu | 45.6% |
| Držanje servisa % | 373.4% |
| Ukupno bodova | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 77.4% |
| Dobiveni 1. servis | 58.3% |
| Dobiveni 2. servis | 46.4% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 38.9% |
| Bodovi na returnu | 45.6% |
| Držanje servisa % | 145.2% |
| Ukupno bodova | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 77.4% |
| Dobiveni 1. servis | 58.3% |
| Dobiveni 2. servis | 46.4% |
| Asovi / meč | 1.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 38.9% |
| Bodovi na returnu | 45.6% |
| Držanje servisa % | 55.6% |
| Ukupno bodova | 50.6% |
Statistike by Surface
Tvrda (32)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 77.4% |
| Dobiveni 1. servis | 58.3% |
| Dobiveni 2. servis | 46.4% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 38.9% |
| Bodovi na returnu | 45.6% |