Varvara Gracheva Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
Tenis prognoze
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
O17.5 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U25.5 |
10/10 | |
07:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O18.5 |
8.2/10 | |
08:55 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O19.5 |
8.7/10 | |
07:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.7/10 | |
12:20 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U27.5 |
7.2/10 | |
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.8/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
8.6/10 | |
08:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O18.5 |
7.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
00:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 644 |
O18.5 |
8.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:15 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 646 |
O18.5 |
8.8/10 |
O igraču Varvara Gracheva – teniske prognoze i statistike
Varvara Gracheva je 25-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 60. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 14 mečeva igrača Varvara Gracheva i postigao točnost prognoza od preko 78.6%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (52) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 71.2% | 68.3% | 64.8% |
| Dobiveni 1. servis | 61.1% | 59.8% | 60.5% |
| Dobiveni 2. servis | 46.7% | 43.8% | 45.8% |
| Asovi / meč | 2.3 | 2.5 | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 | 4.1 | 3.6 |
| Spašene break lopte | 60% | 54.1% | 52.5% |
| Iskorištene break lopte | 29% | 34.6% | 36.4% |
| Bodovi na returnu | 40.2% | 41.7% | 43.8% |
| Držanje servisa % | 57% | 54.7% | 55.4% |
| Ukupno bodova | 48.7% | 48.4% | 49.7% |
| Stat. | Tvrda (38) | Zemlja (7) | Trava (7) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 65.2% | 62.7% | 64.9% |
| Dobiveni 1. servis | 60.9% | 59.5% | 59.8% |
| Dobiveni 2. servis | 45.9% | 42.3% | 47.6% |
| Asovi / meč | 2.8 | 1.7 | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 2.1 | 2.9 |
| Spašene break lopte | 53.6% | 41.2% | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 36.2% | 38.2% | 36% |
| Bodovi na returnu | 43.3% | 47.4% | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.8% |
| Dobiveni 1. servis | 60.5% |
| Dobiveni 2. servis | 45.8% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Spašene break lopte | 52.5% |
| Iskorištene break lopte | 36.4% |
| Bodovi na returnu | 43.8% |
| Držanje servisa % | 55.4% |
| Ukupno bodova | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 59.8% |
| Dobiveni 2. servis | 43.8% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 4.1 |
| Spašene break lopte | 54.1% |
| Iskorištene break lopte | 34.6% |
| Bodovi na returnu | 41.7% |
| Držanje servisa % | 54.7% |
| Ukupno bodova | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.2% |
| Dobiveni 1. servis | 61.1% |
| Dobiveni 2. servis | 46.7% |
| Asovi / meč | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 29% |
| Bodovi na returnu | 40.2% |
| Držanje servisa % | 57% |
| Ukupno bodova | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65.2% |
| Dobiveni 1. servis | 60.9% |
| Dobiveni 2. servis | 45.9% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 53.6% |
| Iskorištene break lopte | 36.2% |
| Bodovi na returnu | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.7% |
| Dobiveni 1. servis | 59.5% |
| Dobiveni 2. servis | 42.3% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 |
| Spašene break lopte | 41.2% |
| Iskorištene break lopte | 38.2% |
| Bodovi na returnu | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.9% |
| Dobiveni 1. servis | 59.8% |
| Dobiveni 2. servis | 47.6% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 36% |
| Bodovi na returnu | 43.5% |