Aidan Mayo Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
16:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
18:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
20:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:17 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U23.5 |
1/10 | |
20:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
19:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3/10 |
Aidan Mayo – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Aidan Mayo egy 22 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 621. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 11 mérkőzést elemzett Aidan Mayo részvételével, és több mint 72.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (33) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.7% | 57% | 55.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% | 68.3% | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% | 50.3% | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 3.8 | 4.7 | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 4.4 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 63.4% | 66% | 68% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% | 14.9% | 13.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% | 38.9% | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 82.2% | 70.4% | 73.9% |
| Összes Nyert Pont | 59.5% | 52.7% | 51.3% |
| Stat. | Kemény (24) | Salak (7) | Fű (2) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 53.8% | 58.7% | 58.9% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% | 67.3% | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49% | 51.7% | 60.9% |
| Ászok / Meccs | 4.8 | 3.7 | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 4.9 | 0 |
| Hárított Bréklabdák | 70.4% | 63.4% | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.7% | 21.7% | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% | 41.8% | 32.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 55.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 68% |
| Kihasznált Bréklabdák | 13.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.4% |
| Szerva Tartás % | 73.9% |
| Összes Nyert Pont | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57% |
| Nyert 1. Szerva | 68.3% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 4.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 66% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 38.9% |
| Szerva Tartás % | 70.4% |
| Összes Nyert Pont | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |
| Szerva Tartás % | 82.2% |
| Összes Nyert Pont | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 53.8% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 4.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 70.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.7% |
| Nyert 1. Szerva | 67.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.7% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.9 |
| Hárított Bréklabdák | 63.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 21.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.7% |
| Nyert 2. Szerva | 60.9% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 0 |
| Hárított Bréklabdák | 63.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.9% |