Daniel Dutra Da Silva Előrejelzések, statisztikák és forma
Aktuális forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 | |
20:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.8/10 | |
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O19.5 |
8.1/10 | |
22:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 734 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
661 736 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
O19.5 |
7.4/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:25 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
164 626 |
2 |
5.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.5/10 | |
16:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
3.7/10 | |
15:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
O8.5 |
9.9/10 | |
20:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O8.5 |
7.9/10 |
Daniel Dutra Da Silva – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Daniel Dutra Da Silva 37 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 385. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 25 mérkőzést elemzett Daniel Dutra Da Silva részvételével, és több mint 68% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (75) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 60.8% | 57.7% | 59.1% |
| Nyert 1. szerva | 62.7% | 63.1% | 65.5% |
| Nyert 2. szerva | 48.4% | 49.2% | 48.4% |
| Ászok / meccs | 3.1 | 3.3 | 2.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 | 2.9 | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 50.7% | 49.7% | 52.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 30.7% | 30.2% | 27.3% |
| Nyert fogadópontok | 41.2% | 41.2% | 40.3% |
| Szervatartás % | 57.1% | 57.2% | 71.5% |
| Összes nyert pont | 49.3% | 49.2% | 49.3% |
| Stat. | Kemény (2) | Salak (72) | Fű (1) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 55.5% | 59.1% | 70.7% |
| Nyert 1. szerva | 54.5% | 65.9% | 58.6% |
| Nyert 2. szerva | 45.3% | 48.8% | 8.3% |
| Ászok / meccs | 1.5 | 2.8 | 0 |
| Kettős hibák / meccs | 3.5 | 2.7 | 1 |
| Hárított bréklabdák | 30.8% | 53.4% | 0% |
| Kihasznált bréklabdák | 17.6% | 27.9% | 0% |
| Nyert fogadópontok | 31.1% | 41.4% | 9.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 59.1% |
| Nyert 1. szerva | 65.5% |
| Nyert 2. szerva | 48.4% |
| Ászok / meccs | 2.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 52.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 27.3% |
| Nyert fogadópontok | 40.3% |
| Szervatartás % | 71.5% |
| Összes nyert pont | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 57.7% |
| Nyert 1. szerva | 63.1% |
| Nyert 2. szerva | 49.2% |
| Ászok / meccs | 3.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2.9 |
| Hárított bréklabdák | 49.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 30.2% |
| Nyert fogadópontok | 41.2% |
| Szervatartás % | 57.2% |
| Összes nyert pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 60.8% |
| Nyert 1. szerva | 62.7% |
| Nyert 2. szerva | 48.4% |
| Ászok / meccs | 3.1 |
| Kettős hibák / meccs | 2.8 |
| Hárított bréklabdák | 50.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 30.7% |
| Nyert fogadópontok | 41.2% |
| Szervatartás % | 57.1% |
| Összes nyert pont | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 55.5% |
| Nyert 1. szerva | 54.5% |
| Nyert 2. szerva | 45.3% |
| Ászok / meccs | 1.5 |
| Kettős hibák / meccs | 3.5 |
| Hárított bréklabdák | 30.8% |
| Kihasznált bréklabdák | 17.6% |
| Nyert fogadópontok | 31.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 59.1% |
| Nyert 1. szerva | 65.9% |
| Nyert 2. szerva | 48.8% |
| Ászok / meccs | 2.8 |
| Kettős hibák / meccs | 2.7 |
| Hárított bréklabdák | 53.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 27.9% |
| Nyert fogadópontok | 41.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 70.7% |
| Nyert 1. szerva | 58.6% |
| Nyert 2. szerva | 8.3% |
| Ászok / meccs | 0 |
| Kettős hibák / meccs | 1 |
| Hárított bréklabdák | 0% |
| Kihasznált bréklabdák | 0% |
| Nyert fogadópontok | 9.2% |