Alan Fernando Rubio Fierros Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
614 366 |
O17.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O21.5 |
6.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.5/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O21.5 |
5.3/10 | |
20:25 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.8/10 | |
15:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.5/10 | |
16:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
6.6/10 | |
17:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
O20.5 |
5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 376 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.5/10 | |
13:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 | |
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
6.7/10 | |
13:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.9/10 | |
14:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
2 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
01:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Alan Fernando Rubio Fierros – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Alan Fernando Rubio Fierros egy 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 569. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 16 mérkőzést elemzett Alan Fernando Rubio Fierros részvételével, és több mint 68.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (32) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% | 64.5% | 64.5% |
| Nyert 1. Szerva | 66.2% | 65.3% | 65.3% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% | 42.6% | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 2.3 | 2 | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 | 3.8 | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% | 59% | 59% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.5% | 14.9% | 14.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.5% | 35.9% | 35.9% |
| Szerva Tartás % | 56.2% | 65.4% | 116.2% |
| Összes Nyert Pont | 46.5% | 46.5% | 46.5% |
| Stat. | Kemény (29) | Salak (3) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 67.6% | 58.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.3% | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 2.4 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 | 6.3 |
| Hárított Bréklabdák | 60.9% | 56.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.3% | 32.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.5% |
| Nyert 1. Szerva | 65.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 59% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Szerva Tartás % | 116.2% |
| Összes Nyert Pont | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.5% |
| Nyert 1. Szerva | 65.3% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 59% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.9% |
| Szerva Tartás % | 65.4% |
| Összes Nyert Pont | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.9% |
| Nyert 1. Szerva | 66.2% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% |
| Ászok / Meccs | 2.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 57.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.5% |
| Szerva Tartás % | 56.2% |
| Összes Nyert Pont | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.3% |
| Nyert 2. Szerva | 43.3% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 60.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.2% |
| Nyert 2. Szerva | 41.5% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6.3 |
| Hárított Bréklabdák | 56.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 32.9% |