Juncheng Shang Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
O18.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:25 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
2 |
6455 2677 |
O32.5 |
6.4/10 | |
01:30 Lezárult |
| 3
1
|
|
|
2 |
5572 7756 |
O31.5 |
9.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
8.5/10 | |
05:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
8.3/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
676 752 |
O19.5 |
7.3/10 |
Juncheng Shang – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Juncheng Shang egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 261. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 7 mérkőzést elemzett Juncheng Shang részvételével, és több mint 57.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (15) | Utolsó 52 Hét (15) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.9% | 67.3% | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% | 72.9% | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.9% | 50.4% | 50.4% |
| Ászok / Meccs | 4.7 | 4.9 | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 | 2 | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 60% | 65.2% | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.5% | 15.7% | 15.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.1% | 33.5% | 33.5% |
| Szerva Tartás % | 65.6% | 65.5% | 65.5% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% | 50.1% | 50.1% |
| Stat. | Kemény (15) |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.4% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.4% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% |
| Szerva Tartás % | 65.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.4% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% |
| Szerva Tartás % | 65.5% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.9% |
| Nyert 1. Szerva | 72.2% |
| Nyert 2. Szerva | 50.9% |
| Ászok / Meccs | 4.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 60% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 30.1% |
| Szerva Tartás % | 65.6% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. Szerva | 72.9% |
| Nyert 2. Szerva | 50.4% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 65.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% |