Aleksandr Braynin Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:42 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
4.7/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
4.2/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
5/10 | |
16:41 Lezárult |
| 1
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:07 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.9/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
2 |
1.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.1/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.8/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.9/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.1/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.7/10 | |
11:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.1/10 | |
07:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U21.5 |
2.8/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8/10 |
Aleksandr Braynin – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Aleksandr Braynin egy 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 768. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Aleksandr Braynin részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (57) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | - | 58.2% | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | - | 64.5% | 65.9% |
| Nyert 2. Szerva | - | 42.5% | 40.7% |
| Ászok / Meccs | 5.6 | 4.7 | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 | 4.4 | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | - | 67.6% | 64.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | - | 44.8% | 35.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% | 42.8% | 42.2% |
| Szerva Tartás % | - | 193.3% | 97.1% |
| Összes Nyert Pont | 96.7% | 76.1% | 57.8% |
| Stat. | Kemény (27) | Salak (27) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% | 67.2% |
| Nyert 2. Szerva | 41% | 40.6% |
| Ászok / Meccs | 3.7 | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.9 | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 62.8% | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.1% | 34.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 65.9% |
| Nyert 2. Szerva | 40.7% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.8 |
| Hárított Bréklabdák | 64.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 97.1% |
| Összes Nyert Pont | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.2% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 42.5% |
| Ászok / Meccs | 4.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.4 |
| Hárított Bréklabdák | 67.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 44.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.8% |
| Szerva Tartás % | 193.3% |
| Összes Nyert Pont | 76.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / Meccs | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% |
| Összes Nyert Pont | 96.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 61.5% |
| Nyert 2. Szerva | 41% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.9 |
| Hárított Bréklabdák | 62.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 36.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.2% |
| Nyert 1. Szerva | 67.2% |
| Nyert 2. Szerva | 40.6% |
| Ászok / Meccs | 3.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 6 |
| Hárított Bréklabdák | 65.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.3% |