Alevtina Ibragimova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.9/10 | |
06:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
4.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.2/10 | |
10:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 466 |
O17.5 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.6/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 620 |
1 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 | |
02:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
02:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.4/10 | |
04:11 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1/10 | |
08:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
1 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.9/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
3.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 366 |
O19.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5/10 | |
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
7.7/10 |
Alevtina Ibragimova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Alevtina Ibragimova egy 20 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 296. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 23 mérkőzést elemzett Alevtina Ibragimova részvételével, és több mint 56.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (50) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 84.2% | 85.9% | 79.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59.3% | 55.4% | 59% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% | 36.5% | 40.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 1.3 | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 | 2.3 | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% | 53.3% | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% | 41.3% | 40.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% | 47.4% | 47.5% |
| Szerva Tartás % | 257.1% | 147% | 165% |
| Összes Nyert Pont | 85.9% | 74.8% | 70.1% |
| Stat. | Kemény (17) | Salak (33) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 70.3% | 83.2% |
| Nyert 1. Szerva | 62.8% | 57.4% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% | 36.6% |
| Ászok / Meccs | 1.9 | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.2% | 43.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.7% | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59% |
| Nyert 2. Szerva | 40.8% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.5% |
| Szerva Tartás % | 165% |
| Összes Nyert Pont | 70.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 85.9% |
| Nyert 1. Szerva | 55.4% |
| Nyert 2. Szerva | 36.5% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 53.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.4% |
| Szerva Tartás % | 147% |
| Összes Nyert Pont | 74.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 84.2% |
| Nyert 1. Szerva | 59.3% |
| Nyert 2. Szerva | 45.8% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 55.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46% |
| Szerva Tartás % | 257.1% |
| Összes Nyert Pont | 85.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 70.3% |
| Nyert 1. Szerva | 62.8% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 62.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 83.2% |
| Nyert 1. Szerva | 57.4% |
| Nyert 2. Szerva | 36.6% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 43.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 49.2% |