Rebecca Sramkova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.1/10 | |
15:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.3/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
5.1/10 | |
17:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 646 |
O20.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O18.5 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O18.5 |
8.2/10 | |
06:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
07:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 561 |
O18.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 636 |
O18.5 |
8.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O8.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O18.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 646 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
7.4/10 | |
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
O17.5 |
6.8/10 |
Rebecca Sramkova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Rebecca Sramkova egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 122. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 17 mérkőzést elemzett Rebecca Sramkova részvételével, és több mint 58.8% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (52) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 72% | 73.1% | 68.9% |
| Nyert 1. Szerva | 58% | 58.9% | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.5% | 42.9% | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 3.1 | 4 | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 | 3 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% | 59.7% | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33% | 33.3% | 32.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.6% | 41.6% | 41.6% |
| Szerva Tartás % | 55% | 54.6% | 55.9% |
| Összes Nyert Pont | 48.6% | 48.2% | 48.9% |
| Stat. | Kemény (33) | Salak (10) | Fű (9) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 69.6% | 69.6% | 65.3% |
| Nyert 1. Szerva | 60.4% | 58.5% | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 44.2% | 47.1% | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 4.5 | 3.4 | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 3.2 | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% | 64.8% | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.8% | 32.7% | 26.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42% | 41.8% | 39.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.9% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.6% |
| Szerva Tartás % | 55.9% |
| Összes Nyert Pont | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.1% |
| Nyert 1. Szerva | 58.9% |
| Nyert 2. Szerva | 42.9% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 59.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.6% |
| Szerva Tartás % | 54.6% |
| Összes Nyert Pont | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72% |
| Nyert 1. Szerva | 58% |
| Nyert 2. Szerva | 47.5% |
| Ászok / Meccs | 3.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.8 |
| Hárított Bréklabdák | 60.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.6% |
| Szerva Tartás % | 55% |
| Összes Nyert Pont | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.6% |
| Nyert 1. Szerva | 60.4% |
| Nyert 2. Szerva | 44.2% |
| Ászok / Meccs | 4.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 56.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 69.6% |
| Nyert 1. Szerva | 58.5% |
| Nyert 2. Szerva | 47.1% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 64.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.3% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 46.1% |
| Ászok / Meccs | 2.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.8% |