Alex Kobelt Előrejelzések, statisztikák és forma
Aktuális forma
L
L
L
L
3
Elemzett mérkőzések
66.7%
Tipp pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
2.5/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:09 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.8/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 733 |
1 |
2.7/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Alex Kobelt – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Alex Kobelt AI-alapú algoritmusunk 3 mérkőzést elemzett Alex Kobelt részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (17) | Utolsó 52 hét (17) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 53.6% | 55.3% | 55.3% |
| Nyert 1. szerva | 71.1% | 76.8% | 76.8% |
| Nyert 2. szerva | 36.6% | 43.7% | 43.7% |
| Ászok / meccs | 8.5 | 9.8 | 9.8 |
| Kettős hibák / meccs | 6.6 | 5.5 | 5.5 |
| Hárított bréklabdák | 64.5% | 60.3% | 60.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 5.3% | 15% | 15% |
| Nyert fogadópontok | 29.4% | 31.7% | 31.7% |
| Szervatartás % | 124.9% | 90.2% | 90.2% |
| Összes nyert pont | 56.4% | 50.8% | 50.8% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (16) | Salak (1) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 56.7% | 42.2% |
| Nyert 1. szerva | 77.8% | 63% |
| Nyert 2. szerva | 44.5% | 37.8% |
| Ászok / meccs | 9.9 | 8 |
| Kettős hibák / meccs | 5.3 | 8 |
| Hárított bréklabdák | 61.7% | 54.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.1% | 0% |
| Nyert fogadópontok | 31.8% | 28.6% |
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (17)
Utolsó 20 (17)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 55.3% |
| Nyert 1. szerva | 76.8% |
| Nyert 2. szerva | 43.7% |
| Ászok / meccs | 9.8 |
| Kettős hibák / meccs | 5.5 |
| Hárított bréklabdák | 60.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 15% |
| Nyert fogadópontok | 31.7% |
| Szervatartás % | 90.2% |
| Összes nyert pont | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 55.3% |
| Nyert 1. szerva | 76.8% |
| Nyert 2. szerva | 43.7% |
| Ászok / meccs | 9.8 |
| Kettős hibák / meccs | 5.5 |
| Hárított bréklabdák | 60.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 15% |
| Nyert fogadópontok | 31.7% |
| Szervatartás % | 90.2% |
| Összes nyert pont | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 53.6% |
| Nyert 1. szerva | 71.1% |
| Nyert 2. szerva | 36.6% |
| Ászok / meccs | 8.5 |
| Kettős hibák / meccs | 6.6 |
| Hárított bréklabdák | 64.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 5.3% |
| Nyert fogadópontok | 29.4% |
| Szervatartás % | 124.9% |
| Összes nyert pont | 56.4% |
Statisztikák by Surface
Kemény (16)
Salak (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 56.7% |
| Nyert 1. szerva | 77.8% |
| Nyert 2. szerva | 44.5% |
| Ászok / meccs | 9.9 |
| Kettős hibák / meccs | 5.3 |
| Hárított bréklabdák | 61.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 16.1% |
| Nyert fogadópontok | 31.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 42.2% |
| Nyert 1. szerva | 63% |
| Nyert 2. szerva | 37.8% |
| Ászok / meccs | 8 |
| Kettős hibák / meccs | 8 |
| Hárított bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 0% |
| Nyert fogadópontok | 28.6% |