Anastasia Zolotareva Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U24.5 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.3/10 | |
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 566 |
O19.5 |
7.4/10 | |
05:07 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 465 |
O21.5 |
7.4/10 | |
05:13 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
652 376 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
576 752 |
O20.5 |
6.1/10 | |
03:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
O19.5 |
7.2/10 | |
05:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.6/10 | |
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
7.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
5.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.3/10 | |
10:50 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
5.4/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.3/10 | |
09:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 266 |
O17.5 |
5.3/10 |
Anastasia Zolotareva – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Anastasia Zolotareva egy 23 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 20 mérkőzést elemzett Anastasia Zolotareva részvételével, és több mint 75% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (68) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 84.4% | 79.9% | 75% |
| Nyert 1. Szerva | 54% | 56.1% | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 28.6% | 36.1% | 39% |
| Ászok / Meccs | 1.6 | 1.2 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 | 3.9 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 52% | 51.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.9% | 40.7% | 49.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.8% | 48.1% | 48.1% |
| Szerva Tartás % | 187.9% | 131.6% | 87.6% |
| Összes Nyert Pont | 78.2% | 72.1% | 60% |
| Stat. | Kemény (5) | Salak (63) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 85.2% | 74.7% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 22.2% | 39.4% |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% | 51.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.1% | 50.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.7% | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 75% |
| Nyert 1. Szerva | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 39% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 51.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 49.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.1% |
| Szerva Tartás % | 87.6% |
| Összes Nyert Pont | 60% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79.9% |
| Nyert 1. Szerva | 56.1% |
| Nyert 2. Szerva | 36.1% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 52% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.1% |
| Szerva Tartás % | 131.6% |
| Összes Nyert Pont | 72.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 84.4% |
| Nyert 1. Szerva | 54% |
| Nyert 2. Szerva | 28.6% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.8% |
| Szerva Tartás % | 187.9% |
| Összes Nyert Pont | 78.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 85.2% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% |
| Nyert 2. Szerva | 22.2% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.8 |
| Hárított Bréklabdák | 42.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57% |
| Nyert 2. Szerva | 39.4% |
| Ászok / Meccs | 1.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 51.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 50.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.8% |