Alexander Bublik Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 646 |
O19.5 |
7.6/10 | |
16:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 634 |
O20.5 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 626 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7/10 | |
13:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
7.5/10 | |
14:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
477 655 |
O20.5 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
10/10 | |
03:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O19.5 |
9.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
7/10 | |
20:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
733 566 |
2 |
8.1/10 | |
20:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U29.5 |
6.8/10 | |
13:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
54 76 |
2 |
6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Lezárult |
| 0
3
|
|
|
2 |
7313 6666 |
2 |
4/10 | |
10:05 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
1 |
6657 2275 |
1 |
8/10 | |
06:50 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
1 |
666 344 |
U46.5 |
10/10 | |
08:10 Lezárult |
| 3
0
|
|
|
1 |
2676 6253 |
1 |
9.6/10 |
Alexander Bublik – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Alexander Bublik egy 28 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 11. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 24 mérkőzést elemzett Alexander Bublik részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (67) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.1% | 64.2% | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 72.1% | 74% | 77.9% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% | 50.6% | 49% |
| Ászok / Meccs | 6.5 | 8.7 | 10.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 3.1 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 57.4% | 64.6% | 69.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.4% | 11.3% | 19.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% | 31.9% | 35.5% |
| Szerva Tartás % | 63.8% | 65.7% | 67.6% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% | 48.9% | 51.7% |
| Stat. | Kemény (36) | Salak (23) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% | 63.3% | 66.2% |
| Nyert 1. Szerva | 78.7% | 76.4% | 78.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% | 47.7% | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 12 | 7.7 | 17.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 | 4.5 | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 71.7% | 64.2% | 70% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.9% | 24.4% | 17.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.6% | 39.6% | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.8% |
| Nyert 1. Szerva | 77.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 10.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 69.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 19.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.5% |
| Szerva Tartás % | 67.6% |
| Összes Nyert Pont | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.2% |
| Nyert 1. Szerva | 74% |
| Nyert 2. Szerva | 50.6% |
| Ászok / Meccs | 8.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.1 |
| Hárított Bréklabdák | 64.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 31.9% |
| Szerva Tartás % | 65.7% |
| Összes Nyert Pont | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.1% |
| Nyert 1. Szerva | 72.1% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 57.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.9% |
| Szerva Tartás % | 63.8% |
| Összes Nyert Pont | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.1% |
| Nyert 1. Szerva | 78.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 12 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 71.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 15.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.3% |
| Nyert 1. Szerva | 76.4% |
| Nyert 2. Szerva | 47.7% |
| Ászok / Meccs | 7.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 64.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.2% |
| Nyert 1. Szerva | 78.7% |
| Nyert 2. Szerva | 50.3% |
| Ászok / Meccs | 17.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.5 |
| Hárított Bréklabdák | 70% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.1% |